Premierowy pokaz SUSE Manager 4.1 | SUSE Communities

Premierowy pokaz SUSE Manager 4.1

Share
Share

Zapraszamy 13 sierpnia na pokaz nowej wersji oprogramowania SUSE Manager oraz przegląd najciekawszych sesji z SUSECON o zarządzaniu systemami Linux i kontenerami w środowiskach on-premise oraz chmurze. Poznasz najbardziej wszechstronne narzędzie do automatyzacji i centralnego konfigurowania, uaktualniania, patche’owania, monitorowania, audytowania i kontroli zgodności, obsługujące systemy SUSE Linux Enterprise oraz Red Hat Enterprise Linux, CentOS, Oracle Enterprise Linux, openSUSE Leap i Ubuntu!

Pokaz SUSE Manager 4.1 organizujemy w ramach Letniej Akademii SUSE. Na spotkaniu 13 sierpnia (początek o 10:00, tu link do rejestracji) poznasz możliwości udostępnionej właśnie nowej wersji narzędzia SUSE Manager 4.1. Omówimy także najciekawsze sesje z konferencji SUSECON Digital 2020:

  • Zarządzanie cyklem życia infrastruktury IT dla każdego [sesja FUT-1440]
  • Prometheus, Grafana i SUSE Manager 4: Jak bezpiecznie zautomatyzować konfigurację monitoringu w swoim środowisku IT [sesja TUT-1363]
  • Wykorzystanie systemu SUSE Manager do uproszczenia zarządzania klastrem Kubernetes [sesja CAS-1259]
  • Zarządzanie systemem Linux w chmurze za pomocą narzędzia SUSE Manager [sesja TUT-1089]

Wszystkie odcinki Letniej Akademii SUSE są nagrywane, a link do udziału otrzymany po rejestracji jest jednocześnie linkiem do nagrania. Nagrania z pierwszych dwóch odcinków Akademii są już dostępne:

Rejestracja na pokaz SUSE Manager 4.1

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No comments yet

1,483 views