Polska

Uwaga użytkownicy CentOS: czas działać!

SUSE będzie utrzymywać i wspierać istniejące systemy CentOS 7 i CentOS 8.5 w obecnej postaci do 2028 r. - bez konieczności migracji lub innych poważnych zmian.

Pobierz white paper

Poznaj SUSE

SUSE jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań open source dla przedsiębiorstw, w tym SUSE Linux Enterprise (SLE), Rancher i NeuVector. Ponad 60% firm z listy Fortune 500 korzysta z rozwiązań SUSE do obsługi obciążeń o znaczeniu krytycznym, umożliwiając im wprowadzanie innowacji wszędzie - od centrum danych po chmurę, urządzenia brzegowe i nie tylko. SUSE przywraca "otwartość" do otwartego oprogramowania, współpracując z partnerami i społecznościami, aby zapewnić klientom sprawność w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z innowacjami dzisiaj i swobodę ewolucji ich strategii i rozwiązań jutro.

BIURO SUSE W POLSCE

SUSE Polska Sp. z o.o.

ul. Postępu 21
02-676 Warszawa
Polska

+48 22 537 5020
infolinia@suse.com

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z SUSE

Zobacz listę partnerów Skontaktuj się z nami

SUSE w Polsce

SUSE Polska jest krajowym przedstawicielstwem SUSE. Wspieramy klientów zainteresowanych skorzystaniem z rozwiązań SUSE, Rancher i NeuVector, odpowiadamy za organizację sieci sprzedaży, zapewnienie wsparcia technicznego i dostępności szkoleń. W czym możemy Ci pomóc?

Marcin_Madey

Marcin Madey

Country Manager

Kieruje polskim biurem SUSE w Polsce. 

+48 601 372 964
mmadey@suse.com

Rafał Kruschewski

Rafał Kruschewski

Marketing Manager

Współpraca przy promocji rozwiązań Open Source. Co możemy zrobić razem?

+48 603 594 461
rafal.kruschewski@suse.com

Radosław Czubaszek

Radosław Czubaszek

Partner & Distribution Development Manager 

Rozwój dystrybucji i kanałów sprzedaży

+48 602 406 294
radoslaw.czubaszek@suse.com

Katarzyna Wozniak

Katarzyna Woźniak-Śliwińska

New Business Development Manager

Kontakt dla nowych klientów zainteresowanych skorzystaniem z innowacji open source i rozwiązań SUSE.

+48 609 791 533
katarzyna.wozniak-sliwinska@suse.com

Tomasz_Surmacz

Tomasz Surmacz

Senior Sales Executive

Opieka i wsparcie dla obecnych użytkowników rozwiązań SUSE.

+48 601 372 958
tomasz.surmacz@suse.com

Julita Sobczyk

Julita Sobczyk

Senior Sales Executive

Opieka i wsparcie dla obecnych użytkowników rozwiązań SUSE.

+48 605 231 770
jsobczyk@suse.com

Artur_Duszczyk

Artur Duszczyk

Senior Business Development Manager

Kontakt dla nowych klientów zainteresowanych rozwiązaniami Rancher.

+48 792 512 512
artur.duszczyk@suse.com

Maciej_Skrzypek

Maciej Skrzypek

Channel Manager

Współpraca z partnerami handlowymi, dostawcami oprogramowania, sprzętu i chmury.

+48 607 895 817
maciej.skrzypek@suse.com

Maciej_Jewmiński

Maciej Jewmiński

Senior Sales Executive

Opieka i wsparcie dla obecnych użytkowników rozwiązań SUSE.

+48 663 410 838
mjewminski@suse.com

Jarek Śliwiński

Jarosław Śliwiński

Senior Solutions Architect

Wsparcie techniczne sprzedaży. 

+48 884 947 847
jarek.sliwinski@suse.com

Jarek T. Biniek

Jarosław Biniek

Solutions Architect 

Wsparcie techniczne sprzedaży. 

+48663230038
jaroslaw.biniek@suse.com

Najnowsze wiadomości

News

Open Source Day już 18 kwietnia!

SUSE jako główny sponsor tegorocznej edycji konferencji zaprezentuje na niej szereg ważnych dla świata open source tematów. Podczas sesji głównej zabierze głos Gerald Pfeifer – CTO SUSE i prezydent projektu openSUSE. Na sesje tematyczne przygotowujemy prelekcje o zarządzaniu i zabezpieczaniu środowisk opartych na Kubernetes.

News

Zapowiedź Rancher Prime 3.0 i SUSE Edge 3.0

Nowe funkcje dodane do Rancher Prime 3.0 obejmują umożliwienie dostarczania samoobsługowych usług PaaS, powszechną dostępność zbioru aplikacji Rancher Prime oraz ulepszoną obsługę obciążeń AI/ML. Zoptymalizowany pakiet SUSE Edge 3.0 zapewnia bezpieczeństwo i skalowalność – za pomocą otwartego oprogramowania.

News

SUSECON 2024 w tym roku w Berlinie

Zapraszamy wszystkich naszych klientów, partnerów i społeczność open source w dniach 17-19 czerwca do Estrel Congress Center w Berlinie. Z naszej strony przygotowujemy mnóstwo treści technicznych i biznesowych (dodatkowa ścieżka) o tym, jak skutecznie wykorzystać odpowiednie rozwiązania open source w biznesie.

Nowe wpisy na blogu

Blog
May 23rd, 2024

Zgodność z NIS-2: sześć powodów, dla których warto wdrożyć oprogramowanie SUSE

W nadchodzących miesiącach dziesiątki tysięcy firm i organizacji w Polsce będą musiały spełnić...

Blog
March 19th, 2024

SUSE rozbudowuje ofertę rozwiązań do zarządzania kontenerami, aby pomóc inżynierom ds. platform w zarządzaniu na dużą skalę i obsłudze obciążeń AI/ML

SUSE rozbudowuje ofertę rozwiązań do zarządzania kontenerami, aby pomóc inżynierom ds. platform w...

Blog
February 5th, 2024

Wydanie NeuVector w wersji 5.3.0: Zwiększenie bezpieczeństwa sieci i automatyzacja

NeuVector w wersji 5.3.0 już jest! To wydanie wprowadza nowe funkcje do zabezpieczeń sieci...

Użyteczne zasoby:
Ulotka produktowa

Rozwiązania SUSE, Rancher i NeuVector

SUSE dostarcza rozwiązania dla środowisk IT w chmurze hybrydowej, transformacji chmurowej i operacji IT na brzegu sieci, które zapewniają przedsiębiorstwom większą kontrolę i elastyczność. Pobierz zestawienie dostępnych obecnie produktów SUSE, Rancher i NeuVector.

Pobierz
Ulotka o rozwiązaniach

Przegląd rozwiązań Rancher

Od centrum danych przez chmurę po urządzenia brzegowe, Rancher to platforma open source do zarządzania klastrami Kubernetes, która pomaga działowi informatycznemu w zarządzaniu certyfikowanymi klastrami Kubernetes w dowolnym miejscu i na dowolną skalę.

Pobierz
Zestawienie danych

SUSE NeuVector

SUSE NeuVector to zintegrowana platforma bezpieczeństwa i utrzymania zgodności, która upraszcza i automatyzuje procesy zabezpieczania, zapewniając zarazem wieloetapową ochronę aplikacji natywnych dla Kubernetesa - od ich tworzenia, aż po wdrożenie produkcyjne.

Pobierz
Poradnik

Rancher - poradnik biznesowy

Konteneryzacja w praktyce, czyli jak łatwiej, szybciej i skuteczniej modernizować aplikacje oraz usługi biznesowe. Dowiedz się, dlaczego SUSE Rancher to najlepsza na rynku platforma do spójnego zarządzania klastrami Kubernetes w hybrydowych środowiskach multicloud.

Pobierz
Poradnik

Rancher - poradnik techniczny

Jedna platforma do zarządzania wieloma klastrami Kubernetes. Poznaj techniczne przewagi Rancher, komercyjnie wspieranej platformy open source, która w prosty i efektywny sposób umożliwia dostarczanie Kubernetesa jako usługi – od centrum danych przez chmurę aż po brzeg sieci.

Pobierz
Opis wdrożenia

RancherPrimie w Banku Millennium Polska

Bank Millennium przekształcił swoją infrastrukturę IT z architektury zwirtualizowanej w wysoce niezawodne środowisko oparte na mikrousługach i Kubernetesie zarządzane za pomocą oprogramowania Rancher Prime od SUSE. Wdrażając konteneryzację, bank radykalnie poprawił wydajność zadań związanych z zarządzaniem IT i zwiększył swoje możliwości udziału w innowacyjnych inicjatywach związanych z otwartą bankowością.

Pobierz
Uzasadnienie werdyktu

Nagroda dla Rancher 2.6

Opis rozwiązania jako uzasadnienie nagrody dla Rancher 2.6 jako zwycięzcy w kategorii "Najlepsza wydajność i integracja" w konkursie Best in Cloud 2022 zorganizowanym przez magazyn Computerworld Polska. 

Pobierz
Zestawienie danych

SUSE Linux Enterprise Server 15

Serwer SUSE Linux Enterprise 15 to modularny system operacyjny, torujący drogę transformacjom w branży IT w erze definiowania programowego. Ten nowoczesny, modularny system operacyjny pomaga uprościć Twoje środowisko IT, zmodernizować infrastrukturę informatyczną oraz przyspieszyć innowacyjność dzięki doskonałej platformie dla programistów.

Pobierz
Ulotka

SUSE Liberty Linux

Zobacz, jak zapewnić wielu różnym systemom Linux w swojej firmie wsparcie techniczne i przewidywalność rozwoju korzystając z oferty zaufanego dostawcy rozwiązań open source, jakim jest firma SUSE.

Pobierz
White Paper

Zakończenie okresu eksploatacji systemów CentOS

SUSE będzie utrzymywać i wspierać istniejące systemy CentOS 7 i CentOS 8.5 w obecnej postaci do 2028 r. - bez konieczności migracji lub innych poważnych zmian.

Pobierz
Przewodnik

Rola open source w modernizacji infrastruktury IT

Aby zachować konkurencyjność w szybko rozwijającej się gospodarce, gdzie zakłócenia są nową normą, potrzebna jest strategia, która zapewnia elastyczność i ciągłość. Często najtrudniej jest zacząć. Ten 6-etapowy przewodnik pokazuje, w jaki sposób pracownicy, procesy i technologia o otwartym kodzie źródłowym tworzą podstawę infrastruktury IT, która jest niezwykle stabilna i nieustannie się dostosowuje.

Pobierz
Ulotka produktowa

SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications

Uruchamiaj aplikacje SAP na najlepszej platformie dla rozwiązań SAP HANA, S/4HANA i NetWeaver, która zapewnia optymalną wydajność i minimalny czas przestojów, a także szybsze wdrażanie aplikacji w środowisku SAP.

Pobierz
Ulotka o rozwiązaniu

Zapewnij ciągłe działanie usług SAP dzięki SUSE

Inicjatywy transformacji cyfrowej wywierają nacisk na organizację IT, która musi dostosować się do wymagań związanych z dostarczaniem innowacyjnych, niezawodnych i bezpiecznych usług. W rezultacie firma jest pod stałą presją zapewnienia nieprzerwanego działania centrum danych w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania klientów i zachowania konkurencyjności. Omawiane rozwiązania: SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications, SUSE Linux Enterprise Live Patching i SUSE Manager.

Pobierz
Zestawienie danych

SUSE Linux Enterprise Live Patching

Przestoje są kosztowne, nawet gdy je zaplanowano. SUSE Linux Enterprise Live Patching praktycznie eliminuje konieczność przestojów i ułatwia planowanie przerw w pracy serwerów poprzez stosowanie krytycznych poprawek jądra systemu Linux poza oknami czasowymi serwisowania, bez konieczności zatrzymania jądra systemu operacyjnego.

Pobierz
Ulotka produktowa

SUSE Manager

SUSE Manager umożliwia zautomatyzowane i ekonomiczne zarządzanie oprogramowaniem, zasobami IT, poprawkami i konfiguracją systemów. Pomaga w aktualizacji oprogramowania, koordynowaniu i monitorowaniu, ułatwiając zarządzanie wdrożeniami w środowiskach fizycznych, wirtualnych i opartych na chmurze.

Pobierz
Przewodnik lidera IT

Bezpieczna transformacja informatyczna

W obliczu narastającej skali zakłóceń organizacje bardziej niż kiedykolwiek muszą działać w sposób niezawodny i zwinny. Bezpieczna transformacja informatyczna to podejście, które zapewnia nowe możliwości biznesowe oparte na niezawodnych i ciągłych procesach IT. Dla liderów technologii bezpieczna transformacja informatyczna oznacza przejście na skalowalną, niezawodną, otwartą infrastrukturę, która umożliwia rozwój przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka.  

Pobierz przewodnik
Infografika

Planowanie migracji do chmury: 10 ważnych kwesti

Korzyści wynikające z przeniesienia aplikacji i infrastruktury do chmury są zbyt atrakcyjne, by je ignorować. Możesz zyskać większą elastyczność, innowacyjność oraz większą szybkość i wydajność działania. Możesz także obniżyć koszty, odchodząc od dużych projektów inwestycyjnych na rzecz skalowalnych usług infrastrukturalnych.

Pobierz