Warsztaty Rancher Master Class o pamięci masowej pod kontenery i Kubernetesa | SUSE Communities

Warsztaty Rancher Master Class o pamięci masowej pod kontenery i Kubernetesa

Share
Share

Ruszamy z warsztatami Rancher Master Class, na których zdobywasz nowe kompetencje i poszerzasz swoją wiedzę o rozwiązaniach kontenerowych i Kubernetesie. Na 9 lutego zaplanowaliśmy pierwsze w tym roku spotkanie poświęcone w całości zagadnieniu pamięci masowej (storage) pod kontenery i Kubernetesa.   

Konteneryzacja ma nieco inne wymagania dla pamięci masowej, dlatego na spotkaniu powiemy, jak używać pamięci masowych, czy można wykorzystać to, co się już posiada, jak to posegregować i czy możliwa jest integracja z posiadanymi systemami macierzowymi.

Spotkanie organizujemy 9 lutego (czwartek) w godz. 11:00-13:00. Poprowadzi je inżynier SUSE, Jarosław Śliwiński. Można dołączyć on-line na platformie GoToWebinar lub spotkać się z naszymi ekspertami osobiście przyjeżdżając do biura SUSE Polska w Warszawie. Po spotkaniu zapraszamy na wspólny lunch, będzie okazja do dalszych rozmów i wymiany doświadczeń

W planie spotkania

  • Podstawowe koncepcje stałego storage’u w środowisku kubernetesowym,
  • Container Storage Interface (CSI) – rozszerzenie upraszczające zarządzanie dostępem do wolumenów trwałych w K8s,
  • Przykłady wykorzystania pamięci masowej w środowiskach chmurowych i na lokalnych zasobach (on-premise),
  • Przegląd optymalnych cech pamięci masowej dla Kubernetesa.

Rejestracja jest już otwarta. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu w biurze SUSE Polska prosimy po rejestracji on-line dodatkowo o kontakt e-mailowy z biurem SUSE Polska w celu potwierdzenia dostępności miejsc w sali warsztatowej oraz parkingu.

Share
Avatar photo
839 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.