SUSE informuje o udanym czwartym kwartale i dalszych wzrostach sprzedaży na świecie

Share
Share

Firma SUSE, globalny dostawca innowacyjnego oprogramowania open source, ogłosiła dzisiaj wyniki finansowe* za czwarty kwartał roku finansowego 2020, który zakończył się 31 października.

Na całym świecie w czwartym kwartale wartość sprzedaży rocznych kontraktów (ACV, Annual Contract Value) na oprogramowanie SUSE po raz kolejny wzrosła i to pomimo problemów wynikających z trwającej cały czas pandemii COVID-19. We wszystkich regionach SUSE odnotowała dwucyfrowy wzrost, w tym aż o 27% w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Ponadto sprzedaż rocznych kontraktów na oprogramowanie SUSE dostępne w chmurze wzrosła skokowo o 87% i jest to kolejny, 15-ty już kwartał ze wzrostami liczonymi rok do roku. Odnotowano także 21% wzrost w ciągu roku sprzedaży do dużych klientów, gdzie wartości transakcji przekracza milion dolarów.

Działalność SUSE stale koncentruje się na rozwoju firmy i ekspansji, co dokonuje się zarówno organicznie, jak i poprzez planowane przejęcia. Jak już ujawniono w lipcu, SUSE zamierza przejąć firmę Rancher Labs, lidera rynku oprogramowania do zarządzania kontenerami Kubernetes. Po połączeniu firm, oferta SUSE i Rancher pozwoli klientom na szybkie wprowadzanie własnych innowacji, by mogli oni działać jeszcze bardziej zwinnie. Linux to jedyny w branży adaptowalny do potrzeb system operacyjny, a Kubernetes to jedyna w branży naprawdę otwarta, interoperacyjna platforma do zarządzania kontenerami, co w połączeniu z ogromnymi możliwościami rozwiązań wdrażanych na krawędzi sieci (ang. Edge) daje przedsiębiorstwom siłę i możliwości do wprowadzania innowacji na każdym kroku.

W skrócie o SUSE

SUSE jest światowym liderem w dostarczaniu rzeczywistych innowacji open source. Współpracując z partnerami, społecznością oraz użytkownikami, SUSE opracowuje solidne rozwiązania open source i zapewnia im wsparcie techniczne. Wiodąca na rynku oferta SUSE w zakresie Linuksa, Kubernetesa, kontenerów i chmury obliczeniowej umożliwia klientom wprowadzanie innowacji w każdym miejscu – od centrum danych, poprzez chmurę, aż po krawędź i dalej. SUSE przywraca “otwartość” oprogramowaniu open source, dając klientom już dziś możliwość sprostania wyzwaniom w obszarze innowacji oraz swobodę rozwijania własnej strategii i rozwiązań w przyszłości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.suse.com.

 

*Niezaudytowane wyniki. Pełna treść komunikatu dostępna na stronie www.suse.com

Share
(Visited 5 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
880 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland