SUSE uruchamia program Cloud Elevate dla swoich partnerów handlowych

Share
Share

SUSE uruchomiła nowy program SUSE One Cloud Elevate, umożliwiającym partnerom SUSE One sprzedaż rozwiązań open source SUSE, w tym łączenie ich do użytku w scenariuszach hybrydowych za pośrednictwem platform chmurowych. Partnerzy mogą rozszerzyć swoją działalność, wykorzystując do tego celu znaczne, dotychczas niewykorzystane środki, jakie ich klienci poświęcają na korzystanie z chmury.

Według raportu Canalys, wartość rynku chmurowego wzrośnie do ponad 45 miliardów dolarów przy CAGR na poziomie 84% do końca 2025 roku, przy czym blisko jedna trzecia transakcji na tym rynku będzie obejmować również partnera handlowego. Program SUSE One Cloud Elevate jest uruchamiany pod parasolem programu partnerskiego SUSE One i umożliwi partnerom zwiększenie przychodów poprzez rozszerzenie zakresu działalności na usługi w chmurze. Członkowie programu partnerskiego SUSE mogą również współpracować z dostawcami usług w chmurze w celu pozyskania nowych klientów.

„Rynek chmury kontynuuje swój szybki rozwój w sposobie, w jaki dzisiejsi nabywcy technologii korzystają z usług i oprogramowania”, powiedziała Christine Puccio, Global VP, Cloud. “Widzimy znaczne zapotrzebowanie ze strony naszych partnerów handlowych na udział w rozwoju chmury dzięki platformom marketplace i cieszymy się, że możemy wspierać nasz ekosystem w ich drodze do chmury.  Stworzyliśmy program, który obejmuje wszystkie korzyści programu partnerskiego SUSE One, a jednocześnie integruje prywatne oferty partnerów handlowych AWS Marketplace (CPPO), aby zapewnić jeszcze większą wartość i lepszą współpracę dla naszej społeczności partnerów”.

„Dzięki współpracy z SUSE możemy dostarczać klientom sprawdzone rozwiązania do tworzenia lepszego oprogramowania i aplikacji w chmurze” – powiedział Rick Cantu, dyrektor generalny Redapt. ” Otwarte podejście SUSE do kanału umożliwia nam szybszy i bardziej efektywny rozwój i cieszymy się, że możemy kontynuować tę współpracę przez kolejne lata”.

Wszyscy partnerzy kanału w programie SUSE One Partner Program są zaproszeni do przyłączenia się do programu Cloud Elevate. Więcej informacji można znaleźć tutaj. Zainteresowani partnerzy mogą aplikować do programu na tej stronie.

Program partnerski SUSE One, który przez cztery lata z rzędu otrzymał 5 gwiazdek od CRN Partner Program Guide, ma elastyczną i nowoczesną strukturę zbudowaną wokół specjalizacji, które są dostosowane do modeli biznesowych naszych partnerów.  Cloud Elevate to nowa oferta w ramach specjalizacji Cloud i jest dostępna dla wszystkich partnerów, którzy chcą sprzedawać technologie SUSE za pośrednictwem AWS CPPO.  Partnerzy Cloud Elevate będą mogli korzystać ze wszystkich korzyści oferowanych w ramach programu SUSE One Partner Program, z dodatkowymi korzyściami zaprojektowanymi specjalnie w celu przyspieszenia ich wzrostu.

Siła społeczności jest tym, co napędza rozwój oprogramowania open source. Dzięki tej samej filozofii zastosowanej w ekosystemie SUSE One nasze wspólne możliwości, SUSE i naszych partnerów, stają się nieograniczone.

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)
Avatar photo
151 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland