Simplicity z najwyższym poziomem partnerstwa SUSE | SUSE Communities

Simplicity z najwyższym poziomem partnerstwa SUSE

Share
Share

Z przyjemnością informujemy, że parter SUSE – firma  Simplicity sp. z o.o. – uzyskała najwyższy poziom partnerstwa, czyli SUSE Diamond Business Partner.  Wymagało to zdobycia odpowiednich kwalifikacji technicznych i handlowych wymaganych w programie partnerskim SUSE One Partner Program.

Simplicity zdobyło najwyższy, diamentowy poziom  partnerstwa już po ośmiu miesiącach współpracy. Wspólne działania rozpoczęliśmy w maju 2022 r. i już po miesiącu Simplicity uzyskało poziomu partnerstwa na poziomie Gold. Po siedmiu kolejnych miesiącach wspólnej działalności nasz partner mógł już pochwalić się tytułem SUSE Diamond Business Partner, a więc najwyższym możliwym stopniem partnerstwa.

“Stało się to możliwe dzięki zbudowaniu silnego zespołu technicznego zdolnego do realizacji najbardziej zaawansowanych projektów oraz stworzonemu od podstaw HUB’owi technologicznemu działającemu w oparciu o chmurę SimpliCloud gdzie nasi klienci mogą szybko przetestować rozwiązania bazujące na katalogu produktów SUSE bez angażowania swoich zasobów IT” – tłumaczy Adam Sokołowski, Business Development Manager odpowiedzialny za współpracę z SUSE.

Dyrektor działu technicznego Simplicity – Adam Miklewski, dodaje – “Dzięki naszym inwestycjom w kompetencje zespołu technicznego oraz  sprzedażowego w krótkim czasie udało nam się wspólnie z polskim oddziałem SUSE zrealizować jeden z największych w kraju projektów budowy środowiska kontenerowego bazującego na platformie SUSE Rancher Prime oraz pierwsze wdrożenie platformy bezpieczeństwa dla środowisk kontenerowych – SUSE NeuVector”. 

Choć Simplicity rozpoczęło współpracę z SUSE na początku 2022 roku, zdążyło już wyraźnie zbudować zaufanie na rynku wśród klientów zwłaszcza w obszarach związanych z szeroko pojętą konteneryzacją, DevOps i DevSecOps, CI/CD czy zarządzaniem infrastrukturą bazującą na rozwiązaniach Open Source. Ukoronowaniem tych działań było przyznanie firmie Simplicity tytułu Partnera Roku 2022 firmy SUSE” – stwierdził Maciej Skrzypek, Channel Manager SUSE Polska.

Simplicity sp. z o.o. jest integratorem systemów informatycznych pomagającym dostosować rozwiązania do indywidualnych wymagań i potrzeb klientów. Firma koncentruje się na rozwoju kompetencji własnych oraz klientów poprzez edukację w zakresie infrastruktury IT, automatyzacji, DevOps, rozwiązań chmurowych oraz cyberbezpieczeństwa.

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)
180 views