Software Defined Storage - zaproszenie na bezpłatne warsztaty OSEC, Lenovo i SUSE | SUSE Communities

Software Defined Storage – zaproszenie na bezpłatne warsztaty OSEC, Lenovo i SUSE

Share
Share
Zapraszamy 9 maja (czwartek) do Warszawy na całodniowy, bezpłatny warsztat poświęcony oprogramowaniu SUSE Enterprise Storage 5.5 uruchomionemu na serwerach Lenovo ThinkSystem RS 650 i 630.
W części teoretycznej, na przykładzie zrealizowanych wdrożeń, zostaną omówione kluczowe cechy rozwiązania SDS opartego na otwartym oprogramowaniu Ceph, które w Państwa serwerowniach może świetnie funkcjonować obok rozwiązań macierzowych i jest rozwiązaniem pierwszego wyboru do obsługi archiwów, repozytoriów danych czy systemów backup. W części praktycznej każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić jak zarządzać i administrować środowiskiem SUSE Enterprise Storage 5.5.
Warsztat poprowadzi instruktor OSEC, Dariusz Puchalak (SUSE Certified Administrator – Enterprise Storage, SUSE Certified Engineer – Enterprise Linux 15).
Miejsce warsztatów to sala szkoleniowa TechData, Batory Office Building II, Al. Jerozolimskie 212 w Warszawie.
Liczba miejsc ograniczona z uwagi na przygotowane 10 stanowisk warsztatowych. Prosimy o niezwlekanie z rejestracją. Więcej informacji i możliwość zgłoszenia udziału: https://osec.pl/barcamp/warsztat-suse-enterprise-storage-55
Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No comments yet

1,323 views