Nowy program partnerski i portal dla partnerów SUSE

Share
Share

Firma SUSE kilka tygodni temu uruchomiła nowy, samodzielny program dla swoich partnerów. Jedną z jego właściwości jest możliwość wyboru autoryzacji partnera wyłącznie w ramach programu dla partnerów SUSE lub opcjonalnie Micro Focus. Co więcej, w ramach partnerstwa SUSE pojawiły się do wyboru specjalizacje (Linux, Storage, Cloud i Management).

program_marks

Aby uzyskać autoryzację i dostęp do spersonalizowanych stron partnerskich dla SUSE lub Micro Focus wystarczy wykonać jeden prosty krok – odwiedzić jedną z poniższych stron i wybrać opcję “Request a Login”:

Po wypełnieniu stosownego formularza do dotychczasowych kont użytkowników zostaną dodane uprawnienia do nowych portali partnerskich. Warto zwrócić uwagę na adres e-mail, który się poda na ww. stronach. Powinien on być związany z kontem użytkownika wykorzystywanym w poprzednim portalu partnerskim. Adres ten można podejrzeć na stronie https://www.novell.com/customercenter/app/profile

Jeśli jako nasz obecny czy potencjalny partner nie mają Państwo jeszcze swojego konta użytkownika w portalach partnerskich, za pomocą tych samych odnośników można takie konto utworzyć. Wówczas czas procesu autoryzacji partnera może nieznacznie się wydłużyć.

W razie pytań polskie biuro SUSE jest do dyspozycji naszych partnerów. Wystarczy skontaktować się z Emilem Niwińskim (tel. 225375020, email: eniwinski@suse.com).

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,390 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland