LIVE DEMO: pokazy zarządzania systemami Linux, wirtualizacją i kontenerami | SUSE Communities

LIVE DEMO: pokazy zarządzania systemami Linux, wirtualizacją i kontenerami

Share
Share

Przygotowaliśmy cykl spotkań o zarządzaniu systemami Linux, wirtualizacją i kontenerami z wykorzystaniem narzędzia SUSE Manager. Nieważne, z jakich Linuksów korzystasz!  Pokazy trwają każdorazowo do 30 min., a potem już tylko czas na odpowiedzi na Wasze pytania. 

 

LIVE DEMO: Administrowanie wirtualizacją i systemami SUSE, Red Hat i CentOS z jednej konsoli

Zaczynamy od pokazu, jak uprościć zarządzanie swoim centrum danych zbierając wszystkie czynności zarządzania konfiguracją, audytowania czy patchowania w jednej konsoli. Na tej sesji zobaczysz na żywo nowe funkcjonalności zarządzania środowiskiem zwirtualizowanym zaimplementowane w systemie SUSE Manager, w tym jak z jednej konsoli administracyjnej powołać do życia nową maszynę wirtualną, usunąć ją czy zresetować.
Zobacz nagranie z 9 kwietnia 2020 r. >

LIVE DEMO: Jak administrować systemami CentOS przez SUSE Manager

Na tym pokazie dowiesz się, dlaczego warto zarządzać systemami CentOS (a także RHEL, openSUSE czy Ubuntu) korzystając z narzędzia SUSE Manager, jakie są potencjalne wyzwania takiego rozwiązania i jak sobie z nimi poradzić. Pokażemy na żywo, krok po kroku, jak zarejestrować klienta CentOS w systemie SUSE Manager i obsługiwać go z pomocą naszego wszechstronnego narzędzia do pielęgnacji systemów Linux, ich konfiguracji i aktualizacji.
Zobacz nagranie z 16 kwietnia >

LIVE DEMO: jak zapewnić zgodność aplikacji z aktualizacjami systemu operacyjnego

Już nie musisz zmagać się z problemami związanymi z wyborem pomiędzy maksymalizacją dostępności aplikacji, a maksymalizacją bezpieczeństwa. Na tym webinarze dowiesz się, jak usprawnić zrządzanie cyklem życia środowisk aplikacyjnych i zapewnić zgodność aplikacji z patchami systemu operacyjnego. Pokażemy na żywo, jak odzyskać kontrolę nad wersjami systemów i ich poprawek oraz jak zapewnić zgodność z aplikacjami. Przekonasz się, dlaczego Content Lifecycle Management jest tak popularną funkcją wśród naszych klientów!
Zobacz nagranie z 22 kwietnia  >

LIVE DEMO: jak zwiększyć bezpieczeństwo środowiska kontenerowego 

Na tym webinarze dowiesz się o wyzwaniach w zabezpieczaniu środowisk kontenerowych i jak im sprostać z pomocą narzędzia SUSE Manager do zarządzania kontenerami, ich konfiguracją i audytem. Dowiesz się, dlaczego warto utrzymywać własne repozytorium kontenerów w SUSE Manager. Pokazujemy na żywo, jak jednym przyciskiem wykonać audyt kontenerów i budować bezpieczne obrazy kontenerów.
Zobacz nagranie z 28 kwietnia >

Zapraszamy!

 

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,323 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland