Już w styczniu warsztaty z zarządzania Kubernetesem i bezpieczeństwa kontenerów | SUSE Communities

Już w styczniu warsztaty z zarządzania Kubernetesem i bezpieczeństwa kontenerów

Share
Share

Jeśli Twoja firma nie dysponuje jeszcze rozwiązaniem do zarządzania Kubernetesem albo ma takowe, ale nie stosuje jeszcze narzędzi zabezpieczających pełen cykl życia skonteneryzowanych aplikacji, koniecznie skorzystajcie z naszych dwóch styczniowych szkoleń online: NeuVector Kubernetes Security Rodeo oraz Rancher Rodeo. Zajęcia będą w całości po polsku!

Zaczynamy 4 stycznia od bezpłatnych warsztatów NeuVector Kubernetes Security Rodeo, na których zapoznamy uczestników ze sposobami realizacji prawdziwej strategii bezpieczeństwa kontenerów opartej na zerowym zaufaniu oraz przeprowadzimy praktyczne zajęcia przybliżające możliwości oprogramowania NeuVector by SUSE.

Podczas warsztatów powiemy, jak sprostać wyzwaniom związanym z platformą Kubernetes i kontenerami, aby zapewnić swojej firmie bezpieczną i działającą zgodnie z przepisami infrastrukturę IT. Pokażemy też, że tylko połączenie ciągłej weryfikacji i ochrony opartej na zerowym zaufaniu zapewnia bezpieczeństwo środowiska kontenerowego.

W programie zajęć

 • Współczesne wyzwania związane z bezpieczeństwem kontenerów
 • Ustalenie i egzekwowanie granic zerowego zaufania w klastrach
 • DLP (zapobieganie utracie danych) natywne dla kontenerów i mikrosegmentacja sieci
 • Eliminacja ryzyka w całym cyklu SDLC
 • Wdrożenia Air-Gapped
 • Solidna i elastyczna kontrola dostępu

Podczas zajęć online uczestnicy samodzielnie zapoznają się z funkcjonalnością oprogramowania NeuVector, w tym kontrolą typu zero-trust, zautomatyzowanym uczeniem behawioralnym, segmentacją sieci i stosowaniem polityk bezpieczeństwa jako kodu. Funkcje te pomagają zabezpieczyć środowiska kontenerowe od fazy ich projektowania po uruchomienie produkcyjne.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Nasze zajęcia organizujemy dla osób zajmujących się tworzeniem oprogramowania, operacjami, bezpieczeństwem lub zarządzaniem w IT, a także dla każdej osoby, która ma wpływ na bezpieczeństwo Kubernetesa lub kontenerów lub zarządza nimi. Na warsztaty można zarejestrować się na stronie https://more.suse.com/neuvector_rodeo_jan_2024_pl

Warsztaty z zarządzania Kubernetesem

Organizacje korzystające z konteneryzacji obsługiwanej przez platformę Kubernetes potrzebują narzędzi do zarządzania nią oraz skonteneryzowanymi aplikacjami. Dlatego tydzień później, 11 stycznia, organizujemy bezpłatne warsztaty z zarządzania konteneryzacją i klastrami Kubernetes za pomocą Rancher Prime. Podczas naszych bezpłatnych, trzygodzinnych warsztatów Rancher Rodeo dostarczymy Państwu wiedzę i praktyczne umiejętności wdrażania i zarządzania Kubernetesem w dowolnym miejscu – w chmurze, centrum danych lub na brzegu sieci. Zapoznamy z rozwiązaniami Rancher Prime, Docker i Kubernetes, a następnie przeprowadzamy przez kolejne etapy konfiguracji klastra Kubernetes.

 

W programie warsztatów Rancher Rodeo

 • Architektura i koncepcje wdrażania systemów Docker i Kubernetes,
 • Instalacja i konfiguracja serwera Rancher,
 • Wdrażanie klastra Kubernetes, uruchamianie i udostępnianie aplikacji,
 • Przegląd nowości w najnowszej edycji Rancher Prime 2.0 edycji społecznościowej Rancher 2.8,
 • Sesja pytań i odpowiedzi na żywo.

Zachęcamy do rejestracji na oba warsztaty i przekazania zaproszenia na nie wszystkim osobom w Państwa organizacji, które mogą być nimi zainteresowane. Rejestracje na Rancher Rodeo prowadzona jest na stronie: https://more.suse.com/rancher_rodeo_jan_2024_pl

Share
Avatar photo
804 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland