Naucz się wdrażania i zarządzania Kubernetesem!

Share
Share

Rancher Rodeo to nasze bezpłatne, intensywne warsztaty, które organizujemy dla zespołów DevOps i IT. Przekazujemy na nich praktyczną wiedzę i umiejętności potrzebne do wdrażania i zarządzania Kubernetesem w dowolnym środowisku.

Zajęcia są prowadzone w całości po polsku przez ekspertów technicznych Ranchera i mają na celu edukację każdego, kto jest zainteresowany nauką korzystania z kontenerów lub Kubernetesa. Można wziąć w nich udział zdalnie. Do części prezentacyjnej wykorzystujemy platformę GoToWebinar, a do praktycznych ćwiczeń platformę warsztatową HobbyFarm. Najbliższe zajęcia organizujemy we wtorek, 13 czerwca 2023 r., w godz.: 10:00–13:15.

Tematy omawiane na Rancher Rodeo:

  • Architektura i koncepcje wdrażania systemów Docker i Kubernetes,
  • Instalacja i konfiguracja serwera Rancher,
  • Wdrażanie klastra Kubernetes,
  • Uruchamianie i udostępnianie aplikacji.

Żeby wziąć udział w warsztatach, nie trzeba spełniać specjalnych wymagań. Warto oczywiście posiadać podstawową wiedzę na temat Dockera czy konteneryzacji, aby jak najlepiej wykorzystać swój udział w Rodeo, ale z myślą o wszystkich początkujących objaśnimy podstawowe pojęcia na początku warsztatów. Nasze spotkania prowadzimy przy użyciu interaktywnego narzędzia o nazwie HobbyFarm. Zapewnia ono dostęp do maszyn wirtualnych poprzez terminal w przeglądarce i realizowanie przygotowanych scenariuszy szkoleniowych krok po kroku. Zapewnimy dostęp i zasoby sprzętowe – jedyne czego potrzebujesz to w miarę aktualna przeglądarka internetowa.

Rejestracja na warsztaty: https://more.suse.com/Rancher_Rodeo_June_2023_PL.html

Share
(Visited 4 times, 1 visits today)
Avatar photo
1,592 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland