Fujitsu, Microsoft, SAP, Dell EMC, HPE, Huawei, IBM, Intel i Lenovo razem z SUSE na konferencji SUSECON 2019 | SUSE Communities

Fujitsu, Microsoft, SAP, Dell EMC, HPE, Huawei, IBM, Intel i Lenovo razem z SUSE na konferencji SUSECON 2019

Share
Share

SUSE przedstawiła oficjalnie sponsorów, tematy głównych wystąpień oraz szczegóły sesji technicznych przygotowanych na zbliżającą się globalną konferencję SUSECON 2019, która odbędzie się w dniach 1-5 kwietnia w Nashville w Stanach Zjednoczonych. Tematem przewodnim konferencji SUSECON jest hasło “My kind of open “, który ilustruje zaangażowanie SUSE we współpracę i zapewnianie partnerom, klientom i członkom społeczności pełnej otwartości i swobody wyboru. Takie podejście do otwartości widać wyrazie w najnowszych rozwiązaniach SUSE dla infrastruktury definiowanej przez oprogramowanie i rozwiązaniach do dostarczania aplikacji, które napędzają cyfrową transformację, wspierają rozwój biznesu oraz są tak elastyczne, by można je było wdrażać w dowolnym miejscu.

„Transformacja IT wymaga nowych technologii, takich jak Kubernetes, elastycznych i skalowalnych rozwiązań do zarządzania urządzeniami IoT i gromadzonymi przez nie danymi, kontenerów dających  nowy poziom zwinności oraz rozwiązań do wprowadzania sztucznej inteligencji i nauczania maszynowego zasilanych przez wysokowydajne systemy obliczeniowe HPC” – powiedział Michael Miller, prezes ds. strategii, aliansów i marketingu w SUSE. „Dzięki konferencji nasi klienci, partnerzy i obserwatorzy rynku dowiedzą się, jak SUSE w strategiczny sposób odpowiada na te potrzeby słuchając i bezpośrednio współpracując z tymi, którzy już stosują nasze technologie. Jesteśmy zaangażowani we wspieranie przedsiębiorstw stosujących rozwiązania open source w procesie własnej transformacji cyfrowej i do realizacji hybrydowego i wielochmurowego zarządzania obciążeniem serwerowymi w celu zapewnienia ciągłej innowacji, konkurencyjności i wzrostu”.

Główne wystąpienia podczas konferencji SUSECON w Nashville przygotowują m.in:

 • Hiro Kishimito, starszy współpracownik działu technologii, w tym oprogramowania w Fujitsu Limited
 • Arpan Shah, dyrektor generalny działu marketingu infrastruktury Azure w firmie Microsoft
 • Dan Lahl, wiceprezes ds. marketingu produktów w firmie SAP
 • Rajesh Srinivasan, odpowiadający globalnie za rozwiązania IaaS i Cloud  w firmie TCS
 • Nils Brauckmann, dyrektor generalny SUSE
 • Michael Miller, prezes SUSE ds. strategii, sojuszy i marketingu
 • Thomas Di Giacomo, prezes SUSE ds. inżynierii, produktów i innowacji
 • Brent Schroeder, dyrektor techniczny SUSE w regionie Ameryki.

Katalog sesji konferencji SUSECON 2019 zawiera ponad 160 warsztatów, sesji praktycznych, studiów przypadku , sesji omawiających zastosowania biznesowe i perspektywy rozwoju, które wnikają głęboko w kwestie innowacji technologicznych i przyszłości infrastruktury IT. Wśród omawianych zagadnień będą m.in.:

 • Przyspieszenie transformacji za pomocą multimodalnej infrastruktury IT
 • Jaka jest Twoja przewaga? Rozszerzanie zasięgu po rozwiązania w chmurze i jeszcze dalej.
 • Bierzemy na warsztat OpenStack i Kubernetes
 • Historia sukcesu SUSE i Qualcomm nad wykorzystaniem procesorów ARM

Wśród sponsorów SUSECON 2019 znajdują się firmy Fujitsu, Microsoft, SAP i TCS jako sponsorzy generalni, a wśród sponsorów platynowych są firmy Dell EMC, Hewlett Packard Enterprise, Huawei, IBM, Intel i Lenovo. Złotymi sponsorami są Amazon Web Services, Dynatrace, Infosys, Nutanix, SIOS, Supermicro i Wipro. Więcej informacji na temat firmy SUSECON można znaleźć na stronie www.susecon.com.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,644 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland