Dlaczego SDS to najlepszy wybór dla backupu i archiwizacji? | SUSE Communities

Dlaczego SDS to najlepszy wybór dla backupu i archiwizacji?

Share
Share

Software-Defined Storage ma wiele unikalnych cech, które predystynują go do bycia „idealnym” backendem dla backupów. Dołącz do nas 19 listopada w godz. 11:00-11:45 podczas webinaru firm SUSE i Storware i dowiedz się, jakie to cechy, dlaczego Ceph to najlepszy SDS, skąd się bierze jego niezawodność działania i odporność na awarie oraz czym wyróżnia się jego dystrybucja spod znaku SUSE.

Może już wiesz, że na rynku pojawił się właśnie SUSE Enterprise Storage w wersji 7, która obiecuje wiele zarówno środowiskom linuksowym, jak i Windows, ale też tym spod znaku koła sterniczego, czyli Kubernetes.

Z webinaru dowiesz się również jak przy użyciu Storware vProtect można zabezpieczać m. in. środowiska OpenStack (w oparciu o KVM) używające Ceph RBD, a także kilka słów o nowym module backupu wolumenów Ceph RBD – niezależnie od platformy wirtualizacji.

Ceph jest wysoce elastyczny i może być aktualizowany bez restartów i łatwo rozbudowywany… być może będzie to ostatni storage jakiego będziesz potrzebować!

Spotkanie poprowadzą w jęz. polskim: Jarosław Biniek, Presales Engineer w firmie SUSE oraz Marcin Kubacki, Chief Software Architect w firmie Storware.

Rejestracja na spotkanie online prowadzona jest na tej stronie.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,236 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland