Dlaczego pamięć masowa open source powinna być częścią strategii IT w Twojej organizacji? | SUSE Communities

Dlaczego pamięć masowa open source powinna być częścią strategii IT w Twojej organizacji?

Share
Share

Na tak postawione pytanie wspólnie poszukamy odpowiedzi już 9 stycznia 2018 r. podczas webinarium organizowanego przez firmy HPE i SUSE.  Na świecie mamy obecnie do czynienia z prawdziwą eksplozją danych. W ciągu ostatnich dwóch lat powstało więcej informacji przechowywanych cyfrowo niż w całej historii ludzkości. Eksplozja danych dotyczy także firm. Co roku ilość danych gromadzonych przez firmy rośnie średnio o 40%. Oznacza to, że już teraz trzeba odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania:

  • Co zrobić, by zapewnić pamięci masowej nieograniczoną skalowalność?
  • Jak obniżyć koszty przechowywania dużych ilości danych przy zapewnieniu wydajności i szybkiego dostępu do informacji, także z backupu (ważne w kontekście wymogów RODO)?
  • Jak uniknąć kosztownego przywiązania do określonego dostawcy rozwiązań storage?
  • Jak zapewnić swobodę wyboru sposobu korzystania z danych – plikowo, blokowo i obiektowo – w celu stworzenia “chmury pamięci masowej”?

 

Na wszystkie te pytania również odpowiedmy podczas webinarium. Przedstawimy na nim nowe sposoby zarządzania procesami przechowywania i ochrony danych z wykorzystaniem pamięci masowej open source na serwerach HPE. Spotkanie poprowadzą Ziemowit Buczyński, architekt rozwiązań w SUSE Polska oraz Marek Bzura, architekt rozwiązań enterprise w Hewlett Packard Enterprise Polska.

Rejestracja na webinarium prowadzona jest na stronie www.e-webinaria.pl/events/software-defined-storage-rewolucja-w-dziedzinie-pamieci-masowej

Zapraszamy!

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No comments yet

880 views