Dlaczego pamięć masowa open source powinna być częścią strategii IT w Twojej organizacji? | SUSE Communities

Dlaczego pamięć masowa open source powinna być częścią strategii IT w Twojej organizacji?

Share
Share

Na tak postawione pytanie wspólnie poszukamy odpowiedzi już 9 stycznia 2018 r. podczas webinarium organizowanego przez firmy HPE i SUSE.  Na świecie mamy obecnie do czynienia z prawdziwą eksplozją danych. W ciągu ostatnich dwóch lat powstało więcej informacji przechowywanych cyfrowo niż w całej historii ludzkości. Eksplozja danych dotyczy także firm. Co roku ilość danych gromadzonych przez firmy rośnie średnio o 40%. Oznacza to, że już teraz trzeba odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania:

  • Co zrobić, by zapewnić pamięci masowej nieograniczoną skalowalność?
  • Jak obniżyć koszty przechowywania dużych ilości danych przy zapewnieniu wydajności i szybkiego dostępu do informacji, także z backupu (ważne w kontekście wymogów RODO)?
  • Jak uniknąć kosztownego przywiązania do określonego dostawcy rozwiązań storage?
  • Jak zapewnić swobodę wyboru sposobu korzystania z danych – plikowo, blokowo i obiektowo – w celu stworzenia “chmury pamięci masowej”?

 

Na wszystkie te pytania również odpowiedmy podczas webinarium. Przedstawimy na nim nowe sposoby zarządzania procesami przechowywania i ochrony danych z wykorzystaniem pamięci masowej open source na serwerach HPE. Spotkanie poprowadzą Ziemowit Buczyński, architekt rozwiązań w SUSE Polska oraz Marek Bzura, architekt rozwiązań enterprise w Hewlett Packard Enterprise Polska.

Rejestracja na webinarium prowadzona jest na stronie www.e-webinaria.pl/events/software-defined-storage-rewolucja-w-dziedzinie-pamieci-masowej

Zapraszamy!

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
967 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.