Cały rok bez restartów serwera

Share
Share

6 grudnia br. w Mikołajki startuje promocja na oprogramowanie SUSE Linux Enterprise Live Patching. Można je będzie otrzymać bezpłatnie wraz z subskrypcjami na systemy operacyjne SUSE Linux Enterprise 12, zarówno serwery fizyczne jak i wirtualne. A jeżeli ktoś już posiada serwery SUSE, w promocji może dostać oprogramowanie Live Patching za połowę ceny.

Przestoje serwerów są kosztowne, nawet gdy je zaplanowano. Oprogramowanie SUSE Linux Enterprise Live Patching praktycznie je eliminuje. Służy do wdrażania poprawek jądra systemu Linux bez konieczności restartu komputera. Nie wpływa to na wydajność pracy serwera ani działających na nim aplikacji. Wiecej o funkcjonalności SUSE Linux Enterprise Live Patching można poczytać na stronie rozwiązania lub w polskojęzycznym zestawieniu danych.

Warunki promocji są bardzo proste!

 • Czas trwania promocji to 6 – 28 grudnia 2017 r. Mogą z niej skorzystać dowolne firmy i instytucje w Polsce, także jednostki administracji publicznej, rządowej lub samorządowej, w ramach standardowego kanału sprzedaży VLA. Promocja nie obejmuje tylko szkół i innych jednostek edukacyjnych z uwagi na to, że mają one do dyspozycji jeszcze korzystniejsze warunki zakupów.
 • Klienci kupujący w ramach promocji subskrypcję na system SUSE Linux Enterprise Server 12 lub SUSE Linux Enterprise Server 12 for SAP Applications (serwer fizyczny lub wirtualne) z priorytetowymi usługami wsparcia otrzymują Live Patching bez dodatkowych kosztów, w cenie kupowanego systemu operacyjnego i z subskrypcją na ten sam okres (rok lub 3 lata).
 • Klienci dokupujący Live Patching do posiadanych już systemów SUSE Linux Enterprise Server 12 lub SUSE Linux Enterprise Server 12 for SAP Applications (serwer fizyczny lub wirtualne) z priorytetowymi usługami wsparcia otrzymują 50% zniżki od ceny katalogowej Live Patching.
 • W celu skorzystania z promocji należy zwrócić się e-mailem do biura SUSE po kod promocji. Może on być następnie zrealizowany przez dowolnego partnera handlowego SUSE w Polsce składającego zamówienia u autoryzowanych dystrybutorów SUSE.
 • Promocja nie dotyczy zamówień, na które jest przyznana cena specjalna.

Opis promocji dostępny jest na tej stronie. W razie pytań polskie biuro SUSE jest do dyspozycji pod numerem tel. 22-537-5020 oraz e-mailem infolinia@suse.com

Share
(Visited 2 times, 1 visits today)

Comments

 • Avatar photo SmOk says:

  No jeszcze nie dalej jak ze 3-4 lata temu miałem okazje zmodernizować serwerek Novellowy, na którym było całe 64MB ram. Dział sprzedaży, a najbardziej księgowość wieszała na nim ^%$^$#. Przepięcie z karty BNC na 100kową skrętkę i dołożenie 256MB ramu wyjętego z pudełka na strychu spowodowało, że firma mnie ozłociła. Do dziś jednak pamiętam te wyrzuty sumienia, kiedy musiałem wyłączyć na czas modernizacji maszynę, która miała 3450 dni uptime 🙁 ehh

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Avatar photo
  2,593 views
  Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland