6 grudnia br. w Mikołajki startuje promocja na oprogramowanie SUSE Linux Enterprise Live Patching. Można je będzie otrzymać bezpłatnie wraz z subskrypcjami na systemy operacyjne SUSE Linux Enterprise 12, zarówno serwery fizyczne jak i wirtualne. A jeżeli ktoś już posiada serwery SUSE, w promocji może dostać oprogramowanie Live Patching za połowę ceny.

Przestoje serwerów są kosztowne, nawet gdy je zaplanowano. Oprogramowanie SUSE Linux Enterprise Live Patching praktycznie je eliminuje. Służy do wdrażania poprawek jądra systemu Linux bez konieczności restartu komputera. Nie wpływa to na wydajność pracy serwera ani działających na nim aplikacji. Wiecej o funkcjonalności SUSE Linux Enterprise Live Patching można poczytać na stronie rozwiązania lub w polskojęzycznym zestawieniu danych.

Warunki promocji są bardzo proste!

  • Czas trwania promocji to 6 – 28 grudnia 2017 r. Mogą z niej skorzystać dowolne firmy i instytucje w Polsce, także jednostki administracji publicznej, rządowej lub samorządowej, w ramach standardowego kanału sprzedaży VLA. Promocja nie obejmuje tylko szkół i innych jednostek edukacyjnych z uwagi na to, że mają one do dyspozycji jeszcze korzystniejsze warunki zakupów.
  • Klienci kupujący w ramach promocji subskrypcję na system SUSE Linux Enterprise Server 12 lub SUSE Linux Enterprise Server 12 for SAP Applications (serwer fizyczny lub wirtualne) z priorytetowymi usługami wsparcia otrzymują Live Patching bez dodatkowych kosztów, w cenie kupowanego systemu operacyjnego i z subskrypcją na ten sam okres (rok lub 3 lata).
  • Klienci dokupujący Live Patching do posiadanych już systemów SUSE Linux Enterprise Server 12 lub SUSE Linux Enterprise Server 12 for SAP Applications (serwer fizyczny lub wirtualne) z priorytetowymi usługami wsparcia otrzymują 50% zniżki od ceny katalogowej Live Patching.
  • W celu skorzystania z promocji należy zwrócić się e-mailem do biura SUSE po kod promocji. Może on być następnie zrealizowany przez dowolnego partnera handlowego SUSE w Polsce składającego zamówienia u autoryzowanych dystrybutorów SUSE.
  • Promocja nie dotyczy zamówień, na które jest przyznana cena specjalna.

Opis promocji dostępny jest na tej stronie. W razie pytań polskie biuro SUSE jest do dyspozycji pod numerem tel. 22-537-5020 oraz e-mailem infolinia@suse.com

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tags: ,
Category: Announcements, Enterprise Linux, News, Polish, Promotions, Server, SUSE Linux Enterprise, SUSE Linux Enterprise Live Patching, SUSE Linux Enterprise Server, SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications
This entry was posted Monday, 4 December, 2017 at 8:52 am
You can follow any responses to this entry via RSS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet