Specjalne szkolenie i sesja egzaminacyjna podczas SUSE Expert Days | SUSE Communities

Specjalne szkolenie i sesja egzaminacyjna podczas SUSE Expert Days

Share
Share

Zapraszamy do odwiedzenia stale aktualizowanej strony konferencji SUSE Expert Days 2019 z informacjami o wydarzeniach towarzyszących oraz atrakcjach czekających na uczestników, dzięki którym można będzie zadbać zarówno o awans zawodowy jak i wyjazd na wakacje!

Specjalnie na trzy dni przed konferencją SUSE Expert Days 2019, którą w tym roku przygotowujemy 6 czerwca w Warszawie, wspólnie z ośrodkiem szkoleniowym LiveTrainings organizujemy autoryzowane szkolenie z administracji SUSE Linux Enterprise Server 15 wraz z egzaminem “SUSE Certified Administrator (SCA) in Enterprise Linux 15” w cenie 1850 zł netto, czyli blisko trzykrotnie niższej od katalogowej.

Szkolenie odbędzie się w dniach 3-5 czerwca, a egzamin 6 czerwca będzie częścią agendy konferencji. Uczestnicy kursu otrzymają też 50% zniżkę na kolejne szkolenie w ścieżce, czyli zaawansowaną administrację systemem SUSE Linux Enterprise Server 15. Liczba miejsc ograniczona.

Osoby pewne swojej wiedzy mogą zapisać się na sam egzamin.


Atrakcje dla uczestników

W tym roku dla wszystkich naszych gości przygotowaliśmy pokaźnych rozmiarów upominki, które na pewno warto zabrać ze sobą na wakacje. Otrzymasz LazyBag – dmuchaną sofę w pięknym zielonym kolorze, bardzo wygodą i lekką, idealną na plażę i wypoczynek na łonie natury. Niezakłócony odpoczynek wynikający z ciągłości pracy systemów zapewnią systemy SUSE! 🙂 Szczegóły na stronie konferencji.

Z kolei na zakończenie konferencji ze wszystkich obecnych na sali wyłonimy zwycięzców, na których czekają plecaki solarne SUSE wyposażone w panel słoneczny do ładowania tabletu czy smartfona.

 

Przygotuj się na innowacje podczas SUSE Expert Days – już 6 czerwca w Warszawie!

Weź udział w SUSE Expert Days 2019 Global Tour i skorzystaj z prezentacji, pokazów i dyskusji o kluczowych projektach Open Source udoskonalonych na potrzeby przedsiębiorstw:

  • Kubernetes
  • OpenStack
  • Ceph
  • Cloud Foundry
  • Linux

Więcej szczegółów na stronie https://suse.regfox.com/suse-expert-days-warszawa

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,514 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland