Optymalizacja pracy serwerów HPE z systemami SUSE Linux i budowa środowiska kontenerowego | SUSE Communities

Optymalizacja pracy serwerów HPE z systemami SUSE Linux i budowa środowiska kontenerowego

Share
Share

Już 10 września o godzinie 10.00 zapraszamy na warsztaty online „Optymalizacja pracy serwerów HPE i oprogramowania Linux oraz stworzenie środowiska kontenerowego”, podczas których opowiemy o optymalizacji konfiguracji serwerów HPE z systemami SUSE Linux w celu zwiększenia wydajność pracy, bezpieczeństwa i automatyzacji obsługi środowisk fizycznych, wirtualnych i kontenerowych opartych na platformie Linux. Dowiesz się o funkcjach wbudowanych w system operacyjny oraz dodatkowych możliwościach narzędzi zarządzania OneView oraz SUSE Manager.

Otwartość od zawsze stanowiła jeden z warunków innowacyjności. Tylko ludzie o otwartych umysłach są w stanie podążać nieodkrytymi wcześniej ścieżkami, dokonywać historycznych przełomów i zmieniać otaczającą rzeczywistość na lepsze. Pod tym względem nic się nie zmieniło od początków ludzkości.
To jeden z powodów, dla których system operacyjny Linux oraz inne technologie open source stanowią dziś stały element wielu projektów cyfrowej transformacji. Firmy HPE i SUSE współpracują blisko już ponad 25 lat. Połączenie zaawansowanych rozwiązań Hewlett Packard Enterprise z otwartymi technologiami SUSE pozwala budować kompletne, zautomatyzowane i bezpieczne platformy IT klasy enterprise.

Na warsztatach 10 września eksperci HPE i SUSE podzielą się wiedzą i praktycznym doświadczeniem jak wykorzystując funkcje wbudowane w technologie osiągnąć jeszcze więcej szybko i w prosty sposób. W programie:

  • Optymalizacja konfiguracji serwerów HPE oraz działania sytemu SUSE Linux – konfiguracja serwera w kilka minut za pomocą OneView, zarządzanie przez kartę iLO i optymalizacja pracy serwerów HPE z systemami SUSE Linux
  • Wykorzystanie funkcji wbudowanych w sam system operacyjny SUSE Linux Enterprise oraz narzędzia SUSE Manager 4.1 do zwiększenia wydajność pracy, bezpieczeństwa i automatyzacji obsługi środowisk fizycznych, wirtualnych i kontenerowych opartych na platformie Linux
    • Tuning systemów SUSE Linux Enterprise
    • Hardening systemu Linux i zwiększanie bezpieczeństwa środowiska kontenerowego
    • Automatyzacja konfigurowania, uaktualniania, patche’owania systemów Linux i kontenerów
    • Monitoring i audyt systemów Linux oraz klastrów Kubernetes

Żeby otrzymać link do udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,718 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.