Optymalizacja pracy serwerów HPE z systemami SUSE Linux i budowa środowiska kontenerowego

Share
Share

Już 10 września o godzinie 10.00 zapraszamy na warsztaty online „Optymalizacja pracy serwerów HPE i oprogramowania Linux oraz stworzenie środowiska kontenerowego”, podczas których opowiemy o optymalizacji konfiguracji serwerów HPE z systemami SUSE Linux w celu zwiększenia wydajność pracy, bezpieczeństwa i automatyzacji obsługi środowisk fizycznych, wirtualnych i kontenerowych opartych na platformie Linux. Dowiesz się o funkcjach wbudowanych w system operacyjny oraz dodatkowych możliwościach narzędzi zarządzania OneView oraz SUSE Manager.

Otwartość od zawsze stanowiła jeden z warunków innowacyjności. Tylko ludzie o otwartych umysłach są w stanie podążać nieodkrytymi wcześniej ścieżkami, dokonywać historycznych przełomów i zmieniać otaczającą rzeczywistość na lepsze. Pod tym względem nic się nie zmieniło od początków ludzkości.
To jeden z powodów, dla których system operacyjny Linux oraz inne technologie open source stanowią dziś stały element wielu projektów cyfrowej transformacji. Firmy HPE i SUSE współpracują blisko już ponad 25 lat. Połączenie zaawansowanych rozwiązań Hewlett Packard Enterprise z otwartymi technologiami SUSE pozwala budować kompletne, zautomatyzowane i bezpieczne platformy IT klasy enterprise.

Na warsztatach 10 września eksperci HPE i SUSE podzielą się wiedzą i praktycznym doświadczeniem jak wykorzystując funkcje wbudowane w technologie osiągnąć jeszcze więcej szybko i w prosty sposób. W programie:

  • Optymalizacja konfiguracji serwerów HPE oraz działania sytemu SUSE Linux – konfiguracja serwera w kilka minut za pomocą OneView, zarządzanie przez kartę iLO i optymalizacja pracy serwerów HPE z systemami SUSE Linux
  • Wykorzystanie funkcji wbudowanych w sam system operacyjny SUSE Linux Enterprise oraz narzędzia SUSE Manager 4.1 do zwiększenia wydajność pracy, bezpieczeństwa i automatyzacji obsługi środowisk fizycznych, wirtualnych i kontenerowych opartych na platformie Linux
    • Tuning systemów SUSE Linux Enterprise
    • Hardening systemu Linux i zwiększanie bezpieczeństwa środowiska kontenerowego
    • Automatyzacja konfigurowania, uaktualniania, patche’owania systemów Linux i kontenerów
    • Monitoring i audyt systemów Linux oraz klastrów Kubernetes

Żeby otrzymać link do udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia.

Share
(Visited 7 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,072 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland