Konferencje i seminaria on-line

Letnia Akademia SUSE

Zwykle w czasie wakacji w dziale IT jest nieco mniej pracy. Warto to wykorzystać i poszerzyć swoją wiedzę o najważniejszych obecnie rozwiązaniach open source do konteneryzacji (Kubernetes/MicroOS/Salt), wdrażania chmur (OpenStack) i pamięci masowej zdefiniowanej programowo (Ceph), zapewnienia ciągłości działania (Live Patching) i odpowiedniej konfiguracji serwerów Linux (Salt).

Wszystkie sesje Akademii SUSE zaplanowaliśmy na kolejne czwartki sierpnia w godz. 10:00-12:00. Będą one nagrywane, w razie nieobecności uczestnika prześlemy link do nagrania. Terminy i rejestracja

Zapraszamy w dniach 25-29 września na SUSECON2017

SUSECON to najważniejsza ogólnoświatowa konferencja o rozwiązaniach open source dla naszych klientów i partnerów. To także niepowtarzalna okazja do zdobycia cennej wiedzy, networkingu, rozmów z inżynierami i kierownictwem SUSE. Po roku przerwy konferencja wraca ponownie do Europy i odbędzie się już we wrześniu w pobliskiej, czeskiej Pradze. Na SUSECON 2017 składają się:

  • Liczne sesje techniczne o rozwiązaniach open source wykorzystywanych w biznesie
  • Praktyczne warsztaty
  • Bezpłatne sesje egzaminacyjne
  • Inspirujące przemówienia liderów w branży
  • Możliwość rozmowy z inżynierami SUSE i ekspertami od rozwoju produktów
  • Wieczorne wydarzenia i spotkania integracyjne.

Bilety na konferencję SUSECON można nabyć oddzielnie lub wraz z oprogramowaniem SUSE. W cenniku trzeba poszukać pozycji ‘SUSECon Full Access Pass Single’ lub od razu Part Number: 873-010781. W cenie 899 Euro za osobę otrzymuje się bilet wstępu i wyżywienie. Co ważne, w Polsce do 31 lipca br. działa promocja, w ramach której zamówienia na subskrypcje VLA w kanale dystrybucyjnym powyżej 7,500 Euro netto zapewniają 50% zniżki, a powyżej 15,000 Euro – bezpłatny bilet na SUSECON! W przypadku zainteresowania tą promocją trzeba się kontaktować z biurem SUSE w Polsce (Artur Duszczyk, tel. 225375020, email aduszczyk@suse.com).

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie www.susecon.com.

Centralne webinary SUSE prowadzone w jęz. angielskim

SUSE w Polsce

SUSE Polska Sp. z o.o.

ul. Postępu 21

02-676 Warszawa

tel. +48 22 537 5020

infolinia@suse.com

Wsparcie społeczności

Polskie forum SUSE