Polska

Otwarta i bezpieczna architektura edge-to-cloud

Punkt ciężkości IT przenosi się z data center na edge, gdzie dane są zbierane, wstępnie przetwarzane i analizowane. Jak zdefiniować architekturę łączącą światy data center, cloud i edge?

Zobacz wideo

Poznaj SUSE

SUSE jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań open source dla przedsiębiorstw, w tym SUSE Linux Enterprise (SLE), Rancher i NeuVector. Ponad 60% firm z listy Fortune 500 korzysta z rozwiązań SUSE do obsługi obciążeń o znaczeniu krytycznym, umożliwiając im wprowadzanie innowacji wszędzie - od centrum danych po chmurę, urządzenia brzegowe i nie tylko. SUSE przywraca "otwartość" do otwartego oprogramowania, współpracując z partnerami i społecznościami, aby zapewnić klientom sprawność w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z innowacjami dzisiaj i swobodę ewolucji ich strategii i rozwiązań jutro.

BIURO SUSE W POLSCE

SUSE Polska Sp. z o.o.

ul. Postępu 21
02-676 Warszawa
Polska

+48 22 537 5020
infolinia@suse.com

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z SUSE

Zobacz listę partnerów Skontaktuj się z nami

SUSE w Polsce

SUSE Polska jest krajowym przedstawicielstwem SUSE. Wspieramy klientów zainteresowanych skorzystaniem z rozwiązań SUSE, Rancher i NeuVector, odpowiadamy za organizację sieci sprzedaży, zapewnienie wsparcia technicznego i dostępności szkoleń. W czym możemy Ci pomóc?

Marcin_Madey

Marcin Madey

Country Manager

Kieruje polskim biurem SUSE w Polsce. 

+48 601 372 964
mmadey@suse.com

Rafał Kruschewski

Rafał Kruschewski

Marketing Manager

Współpraca przy promocji rozwiązań Open Source. Co możemy zrobić razem?

+48 603 594 461
rafal.kruschewski@suse.com

Artur_Duszczyk

Artur Duszczyk

Senior Business Development Manager

Kontakt dla nowych klientów zainteresowanych rozwiązaniami Rancher.

+48 792 512 512
artur.duszczyk@suse.com

Radosław Czubaszek

Radosław Czubaszek

Partner & Distribution Development Manager 

Rozwój dystrybucji i kanałów sprzedaży

+48 602 406 294
radoslaw.czubaszek@suse.com

Katarzyna Wozniak

Katarzyna Woźniak-Śliwińska

New Business Development Manager

Kontakt dla nowych klientów zainteresowanych skorzystaniem z innowacji open source i rozwiązań SUSE.

+48 609 791 533
katarzyna.wozniak-sliwinska@suse.com

Maciej_Jewmiński

Maciej Jewmiński

Senior Sales Executive

Opieka i wsparcie dla obecnych użytkowników rozwiązań SUSE.

+48 663 410 838
mjewminski@suse.com

Julita Sobczyk

Julita Sobczyk

Senior Sales Executive

Opieka i wsparcie dla obecnych użytkowników rozwiązań SUSE.

+48 605 231 770
jsobczyk@suse.com

Tomasz_Surmacz

Tomasz Surmacz

Senior Sales Executive

Opieka i wsparcie dla obecnych użytkowników rozwiązań SUSE.

+48 601 372 958
tomasz.surmacz@suse.com

Maciej_Skrzypek

Maciej Skrzypek

Channel Manager

Współpraca z partnerami handlowymi, dostawcami oprogramowania, sprzętu i chmury.

+48 607 895 817
maciej.skrzypek@suse.com

Jarosław_Śliwiński

Jarosław Śliwiński

Senior Presales Engineer

Wsparcie techniczne sprzedaży. 

+48 884 947 847
jarek.sliwinski@suse.com

Jarek T. Biniek

Jarosław Biniek

Presales Engineer

Wsparcie techniczne sprzedaży. 

+48663230038
jaroslaw.biniek@suse.com

Najnowsze wiadomości

News

Kubernetes wybrał platformę SUSE Open Build Service

Jeśli ktoś jeszcze nie zna Kubernetesa, jest to popularny system do orkiestracji działania kontenerów dostępy jako open source. Obecnie Kubernetes korzysta z platformy Open Build Service (OBS) do generowania i publikowania swoich oficjalnych pakietów w nowym, oficjalnym repozytorium: pkgs.k8s.io. Jest to znaczący krok dla Kubernetesa w jego dążeniu do polegania na infrastrukturze należącej do społeczności, obejmującej wszystkie krytyczne komponenty (w tym repozytoria pakietów), a także w automatyzacji i uproszczeniu generowania wielu pakietów dla wielu rozgałęzień stosu oprogramowania, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa w całym łańcuchu.

News

Zarządzanie Edge Computing

Jak uprościć i zautomatyzować zarządzanie rozwiązaniami EdgeComputing i jak płynnie zintegrować je z posiadaną już infrastrukturą? SUSE ma przemyślaną propozycję opartą na kompletnym stosie oprogramowania open source, poczynając od dedykowanego dla #edge systemu operacyjnego SLE Micro. Z najnowszego artykułu w serwisie DataCenter-Insider dowiesz się, czym jest SUSE Edge i jak wykorzystuje oprogramowanie SLEMicro, RancherPrimer i NeuVectorPrime do upraszczania, automatyzacji i zabezpieczania infrastruktur brzegowych.

News

Świetne wiadomości od stowarzyszenia OpenELA!

Kod źródłowy wszystkich pakietów niezbędnych do zbudowania pochodnej Enterprise Linux OS jest już dostępny. Ponadto OpenELA została zarejestrowana jako korporacja non-profit w stanie Delaware i utworzono techniczny Komitet Sterujący. Będzie on odgrywał kluczową rolę w procesie zarządzania i podejmowania decyzji. "Cieszymy się, że możemy spełnić naszą obietnicę udostępnienia kodu źródłowego i kontynuować naszą współpracę, aby zapewnić naszym klientom wybór, jednocześnie zapewniając, że kod źródłowy Enterprise Linux pozostanie publicznie dostępny" - powiedział Thomas Di Giacomo, Chief Technology and Product Officer, SUSE.

Nowe wpisy na blogu

Blog
November 20th, 2023

10 lat w jednym klipie

Od 10 lat SUSE tworzy wideoklipy z przeróbkami muzycznymi znanych muzycznych utworów. Nie tylko...

Blog
November 7th, 2023

Premiera Rancher Prime 2.0 oraz społecznościowej edycji Rancher 2.8

SUSE ogłosiła dzisiaj dostępność oprogramowania Rancher Prime 2.0 zwiększającego możliwości klientów...

Blog
October 17th, 2023

Hack Week 23 “Era możliwości wyboru” zbliża się wielkimi krokami!

SUSE Hack Week 23 zbliża się wielkimi krokami i WSZYSTKICH ZAPRASZAMY na to wydarzenie! Od...

Użyteczne zasoby:
Ulotka produktowa

Oferta produktów SUSE i Rancher

SUSE dostarcza rozwiązania dla środowisk IT w chmurze hybrydowej, transformacji chmurowej i operacji IT na brzegu sieci, które zapewniają przedsiębiorstwom większą kontrolę i elastyczność. Pobierz zestawienie dostępnych obecnie produktów SUSE i Rancher.

Pobierz
Ulotka o rozwiązaniach

Kubernetes w firmie: rozwiązania Rancher

Od centrum danych przez chmurę po urządzenia brzegowe, SUSE Rancher to platforma open source do zarządzania klastrami Kubernetes, która pomaga działowi informatycznemu w zarządzaniu certyfikowanymi klastrami Kubernetes w dowolnym miejscu i na dowolną skalę.

Pobierz
Poradnik

Rancher - poradnik biznesowy

Konteneryzacja w praktyce, czyli jak łatwiej, szybciej i skuteczniej modernizować aplikacje oraz usługi biznesowe. Dowiedz się, dlaczego SUSE Rancher to najlepsza na rynku platforma do spójnego zarządzania klastrami Kubernetes w hybrydowych środowiskach multicloud.

Pobierz
Poradnik

Rancher - poradnik techniczny

Jedna platforma do zarządzania wieloma klastrami Kubernetes. Poznaj techniczne przewagi Rancher, komercyjnie wspieranej platformy open source, która w prosty i efektywny sposób umożliwia dostarczanie Kubernetesa jako usługi – od centrum danych przez chmurę aż po brzeg sieci.

Pobierz
Zestawienie danych

SUSE Linux Enterprise Server 15

Serwer SUSE Linux Enterprise 15 to modularny system operacyjny, torujący drogę transformacjom w branży IT w erze definiowania programowego. Ten nowoczesny, modularny system operacyjny pomaga uprościć Twoje środowisko IT, zmodernizować infrastrukturę informatyczną oraz przyspieszyć innowacyjność dzięki doskonałej platformie dla programistów.

Pobierz
Ulotka produktowa

SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications

Uruchamiaj aplikacje SAP na najlepszej platformie dla rozwiązań SAP HANA, S/4HANA i NetWeaver, która zapewnia optymalną wydajność i minimalny czas przestojów, a także szybsze wdrażanie aplikacji w środowisku SAP.

Pobierz
Zestawienie danych

SUSE Linux Enterprise Live Patching

Przestoje są kosztowne, nawet gdy je zaplanowano. SUSE Linux Enterprise Live Patching praktycznie eliminuje konieczność przestojów i ułatwia planowanie przerw w pracy serwerów poprzez stosowanie krytycznych poprawek jądra systemu Linux poza oknami czasowymi serwisowania, bez konieczności zatrzymania jądra systemu operacyjnego.

Pobierz
Zestawienie danych

SUSE Linux Enterprise Server Expanded Support

Ponad 900 klientów korzysta z pomocy technicznej do systemów SUSE Linux Enterprise Server, Red Hat Enterprise Server i CentOS od firmy SUSE. Skorzystaj z tego rozwiązania, aby przeprowadzić standaryzację heterogicznego centrum danych.

Pobierz
Ulotka produktowa

SUSE Manager

SUSE Manager umożliwia zautomatyzowane i ekonomiczne zarządzanie oprogramowaniem, zasobami IT, poprawkami i konfiguracją systemów. Pomaga w aktualizacji oprogramowania, koordynowaniu i monitorowaniu, ułatwiając zarządzanie wdrożeniami w środowiskach fizycznych, wirtualnych i opartych na chmurze.

Pobierz
Przewodnik lidera IT

Bezpieczna transformacja informatyczna

W obliczu narastającej skali zakłóceń organizacje bardziej niż kiedykolwiek muszą działać w sposób niezawodny i zwinny. Bezpieczna transformacja informatyczna to podejście, które zapewnia nowe możliwości biznesowe oparte na niezawodnych i ciągłych procesach IT. Dla liderów technologii bezpieczna transformacja informatyczna oznacza przejście na skalowalną, niezawodną, otwartą infrastrukturę, która umożliwia rozwój przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka.  

Pobierz przewodnik
Przewodnik

Rola open source w modernizacji infrastruktury IT

Aby zachować konkurencyjność w szybko rozwijającej się gospodarce, gdzie zakłócenia są nową normą, potrzebna jest strategia, która zapewnia elastyczność i ciągłość. Często najtrudniej jest zacząć. Ten 6-etapowy przewodnik pokazuje, w jaki sposób pracownicy, procesy i technologia o otwartym kodzie źródłowym tworzą podstawę infrastruktury IT, która jest niezwykle stabilna i nieustannie się dostosowuje.

Pobierz
Infografika

Planowanie migracji do chmury: 10 ważnych kwesti

Korzyści wynikające z przeniesienia aplikacji i infrastruktury do chmury są zbyt atrakcyjne, by je ignorować. Możesz zyskać większą elastyczność, innowacyjność oraz większą szybkość i wydajność działania. Możesz także obniżyć koszty, odchodząc od dużych projektów inwestycyjnych na rzecz skalowalnych usług infrastrukturalnych.

Pobierz
Ulotka o rozwiązaniu

Zapewnij ciągłe działanie usług SAP dzięki SUSE

Inicjatywy transformacji cyfrowej wywierają nacisk na organizację IT, która musi dostosować się do wymagań związanych z dostarczaniem innowacyjnych, niezawodnych i bezpiecznych usług. W rezultacie firma jest pod stałą presją zapewnienia nieprzerwanego działania centrum danych w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania klientów i zachowania konkurencyjności. Omawiane rozwiązania: SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications, SUSE Linux Enterprise Live Patching i SUSE Manager.

Pobierz
Uzasadnienie werdyktu

Nagroda dla Rancher 2.6

Opis rozwiązania jako uzasadnienie nagrody dla Rancher 2.6 jako zwycięzcy w kategorii "Najlepsza wydajność i integracja" w konkursie Best in Cloud 2022 zorganizowanym przez magazyn Computerworld Polska. 

Pobierz
Opis wdrożenia

RancherPrimie w Banku Millennium Polska

Bank Millennium przekształcił swoją infrastrukturę IT z architektury zwirtualizowanej w wysoce niezawodne środowisko oparte na mikrousługach i Kubernetesie zarządzane za pomocą oprogramowania Rancher Prime od SUSE. Wdrażając konteneryzację, bank radykalnie poprawił wydajność zadań związanych z zarządzaniem IT i zwiększył swoje możliwości udziału w innowacyjnych inicjatywach związanych z otwartą bankowością.

Pobierz