Polska

Zapraszamy na SUSE Round-Ups

Cykl spotkań dla działów IT i DevOps

Poznaj SUSE

Jesteśmy największym na świecie niezależnym dostawcą oprogramowania open source. Platformy kontenerowe i chmurowe SUSE, systemy do budowy infrastruktury definiowanej programowo, rozwiązania sztucznej inteligencji i przetwarzania na krawędzi sieci pozwalają na tworzenie, wdrażanie i zarządzanie obciążeniami serwerowymi w dowolnym miejscu – we własnej infrastrukturze, w chmurze hybrydowej i środowiskach wielochmurowych.

BIURO SUSE W POLSCE

SUSE Polska Sp. z o.o.

ul. Postępu 21
02-676 Warszawa
Polska

+48 22 537 5020
infolinia@suse.com


BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z SUSE

SUSE w Polsce

SUSE Polska jest krajowym przedstawicielstwem SUSE. Naszym celem jest reagowanie na potrzeby klientów, organizacja sieci sprzedaży, zapewnienie wsparcia technicznego i dostępności szkoleń. W czym możemy Ci pomóc?

Artur Duszczyk

Katarzyna Woźniak-Śliwińska
New Business Development Manager

Kontakt dla nowych klientów zainteresowanych skorzystaniem z innowacji open source i rozwiązań SUSE.

Maciej Jewmiński

Maciej Jewmiński
Senior Sales Executive

Opieka i wsparcie dla obecnych użytkowników rozwiązań SUSE.

+48 663 410 838
mjewminski@suse.com
Maciej Skrzypek

Maciej Skrzypek
Channel Manager

Współpraca z partnerami handlowymi, dostawcami oprogramowania, sprzętu i chmury.

+48 607 895 817
maciej.skrzypek@suse.com
Rafał Kruschewski

Rafał Kruschewski
Head of Marketing and Communiaction

Współpraca przy promocji rozwiązań Open Source. Co możemy zrobić razem?.

Wydarzenia i webinary

Do końca 2021
Sesje z SUSECON Digital 2021

Przegapiłeś ostatnią orbitę wokół SUSECON? Oglądaj SUSECON w całości na żądanie! SUSECON to doroczna globalna konferencja techniczna dla klientów, partnerów i entuzjastów społeczności SUSE o rozwiązaniach open source opartych na Linuksie, Kubernetesie i edge computing.

Przyszłość systemu Linux

5 sierpnia 2021

Na tej sesji SUSE Round-up przedstawimy najnowszą wersję SUSE Linux Enterprise i jej nowe funkcje. Pokażemy jak pomaga osiągnąć bezprzestojowe IT. Powiemy co daje wprowadzona pełna zgodność SUSE Linux Enterprise z dostępną bezpłatnie dystrybucją openSUSE. Na koniec spojrzymy w przyszłość Linuksa i przedstawimy naszą wizję systemu nowej generacji wzbogaconego o możliwości sztucznej inteligencji.

Otwórz się na innowacje Edge Computing

9 września 2021

Podczas tej sesji SUSE Round-up przyjrzymy się, dlaczego nastąpił szybki wzrost zainteresowania Edge Computing, co realnie daje ono firmom oraz jakie czekają na nie wyzwania. Porozmawiamy o tym, jak SUSE może pomóc w sprostaniu tym wyzwaniom i podzielimy się doświadczeniami naszych klientów, którzy już odbyli swoją podróż w kierunku Edge Computing.

Budowa centrum danych dla SAP w chmurze

7 października 2021

Podczas tego spotkania SUSE Round-up udowodnimy, że oprogramowanie SUSE stanowi idealną platformę dla aplikacji SAP i skutecznie pomaga w utrzymaniu ciągłości biznesowej. Zaprezentujemy też nasze przemyślenia o przenoszeniu aplikacji SAP do chmury z pomocą rozwiązań SUSE, w tym najlepsze praktyki zautomatyzowanego wdrażania i migracji.