Polska

Zapraszamy na SUSE Round-Ups

Cykl spotkań dla działów IT i DevOps

Poznaj SUSE

Jesteśmy największym na świecie niezależnym dostawcą oprogramowania open source. Platformy kontenerowe i chmurowe SUSE, systemy do budowy infrastruktury definiowanej programowo, rozwiązania sztucznej inteligencji i przetwarzania na krawędzi sieci pozwalają na tworzenie, wdrażanie i zarządzanie obciążeniami serwerowymi w dowolnym miejscu – we własnej infrastrukturze, w chmurze hybrydowej i środowiskach wielochmurowych.

BIURO SUSE W POLSCE

SUSE Polska Sp. z o.o.

ul. Postępu 21
02-676 Warszawa
Polska

+48 22 537 5020
infolinia@suse.com


BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z SUSE

SUSE w Polsce

SUSE Polska jest krajowym przedstawicielstwem SUSE. Naszym celem jest reagowanie na potrzeby klientów, organizacja sieci sprzedaży, zapewnienie wsparcia technicznego i dostępności szkoleń. W czym możemy Ci pomóc?

Artur Duszczyk

Katarzyna Woźniak-Śliwińska
New Business Development Manager

Kontakt dla nowych klientów zainteresowanych skorzystaniem z innowacji open source i rozwiązań SUSE.

Maciej Jewmiński

Maciej Jewmiński
Senior Sales Executive

Opieka i wsparcie dla obecnych użytkowników rozwiązań SUSE.

+48 663 410 838
mjewminski@suse.com
Maciej Skrzypek

Maciej Skrzypek
Channel Manager

Współpraca z partnerami handlowymi, dostawcami oprogramowania, sprzętu i chmury.

Rafał Kruschewski

Rafał Kruschewski
Head of Marketing and Communiaction

Współpraca przy promocji rozwiązań Open Source. Co możemy zrobić razem?.

Wydarzenia i webinary

Do końca 2021
Sesje z SUSECON Digital 2021

Przegapiłeś ostatnią orbitę wokół SUSECON? Oglądaj SUSECON w całości na żądanie! SUSECON to doroczna globalna konferencja techniczna dla klientów, partnerów i entuzjastów społeczności SUSE o rozwiązaniach open source opartych na Linuksie, Kubernetesie i edge computing.

Premierowy pokaz SUSE Rancher 2.6

23 września 2021

Zapraszamy na techniczny meet-up! Podczas spotkania przedstawimy najnowszą wersję wiodącej na świecie platformy do zarządzania Kubernetesem: SUSE Rancher 2.6. Dowiesz się, jak nowoczesne przedsiębiorstwa mogą szybciej skalować swoje środowiska Kubernetes dzięki uproszczonemu interfejsowi użytkownika, pełnemu zarządzaniu cyklem życia hostowanych klastrów na trzech głównych hiperskalerach oraz ulepszonym funkcjom bezpieczeństwa i zgodności.

Warsztaty Rancher Rodeo w Polsce

12 października 2021

Rancher Rodeo to bezpłatne, intensywne warsztaty, których celem jest przekazanie zespołom DevOps i IT praktycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych do wdrażania i zarządzania Kubernetesem w dowolnym środowisku. Zajęcia są prowadzone przez ekspertów technicznych firmy Rancher i mają na celu edukację każdego, kto jest zainteresowany nauką korzystania z kontenerów lub Kubernetesa.

Budowa centrum danych dla SAP w chmurze

7 października 2021

Podczas tego spotkania SUSE Round-up udowodnimy, że oprogramowanie SUSE stanowi idealną platformę dla aplikacji SAP i skutecznie pomaga w utrzymaniu ciągłości biznesowej. Zaprezentujemy też nasze przemyślenia o przenoszeniu aplikacji SAP do chmury z pomocą rozwiązań SUSE, w tym najlepsze praktyki zautomatyzowanego wdrażania i migracji.