Polska

Pokaz Harvestera w Polsce

Zarządzaj wirtualizacją i kontenerami za pomocą Kubernetesa

Zobacz nagranie

Poznaj SUSE

Jesteśmy największym na świecie niezależnym dostawcą oprogramowania open source. Platformy kontenerowe i chmurowe SUSE, systemy do budowy infrastruktury definiowanej programowo, rozwiązania sztucznej inteligencji i przetwarzania na krawędzi sieci pozwalają na tworzenie, wdrażanie i zarządzanie obciążeniami serwerowymi w dowolnym miejscu – we własnej infrastrukturze, w chmurze hybrydowej i środowiskach wielochmurowych.

BIURO SUSE W POLSCE

SUSE Polska Sp. z o.o.

ul. Postępu 21
02-676 Warszawa
Polska

+48 22 537 5020
infolinia@suse.com

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z SUSE

Zobacz listę partnerów Skontaktuj się z nami

SUSE w Polsce

SUSE Polska jest krajowym przedstawicielstwem SUSE. Wspieramy klientów zainteresowanych skorzystaniem z rozwiązań SUSE, odpowiadamy za organizację sieci sprzedaży, zapewnienie wsparcia technicznego i dostępności szkoleń. W czym możemy Ci pomóc?

Marcin_Madey

Marcin Madey

Country Manager

Kieruje polskim biurem SUSE w Polsce. 

+48601372964
marcin.madey@suse.com

Rafał Kruschewski

Rafał Kruschewski

Marketing Manager

Współpraca przy promocji rozwiązań Open Source. Co możemy zrobić razem?

+48 603 594 461
rafal.kruschewski@suse.com

Maciej_Skrzypek

Maciej Skrzypek

Channel Manager

Współpraca z partnerami handlowymi, dostawcami oprogramowania, sprzętu i chmury.

+48 607 895 817
maciej.skrzypek@suse.com

Jaroslaw_Biniek

Jarosław Biniek

Presales Engineer

Wsparcie techniczne sprzedaży. 

+48603594461
jaroslaw.biniek@suse.com

Katarzyna Wozniak

Katarzyna Woźniak-Śliwińska

New Business Development Manager

Kontakt dla nowych klientów zainteresowanych skorzystaniem z innowacji open source i rozwiązań SUSE.

+48 609 791 533
katarzyna.wozniak-sliwinska@suse.com

Maciej_Jewmiński

Maciej Jewmiński

Senior Sales Executive

Opieka i wsparcie dla obecnych użytkowników rozwiązań SUSE.

+48 663 410 838
mjewminski@suse.com

Julita_Sobczyk

Julita Sobczyk

Senior Sales Executive

Opieka i wsparcie dla obecnych użytkowników rozwiązań SUSE.

+48 605 231 770
julita.sobczyk@suse.com

Tomasz_Surmacz

Tomasz Surmacz

Senior Sales Executive

Opieka i wsparcie dla obecnych użytkowników rozwiązań SUSE.

+48 601 372 958
tomasz.surmacz@suse.com

Artur_Duszczyk

Artur Duszczyk

Senior Business Development Manager

Kontakt dla nowych klientów zainteresowanych Edge Computing.

+48 792 512 512
artur.duszczyk@suse.com

Jarosław_Śliwiński

Jarosław Śliwiński

Presales Engineer

Wsparcie techniczne sprzedaży. 

+48 884 947 847
jarek.sliwinski@suse.com

Najnowsze wiadomości

News

Uwaga pogramiści!

Tworzenie aplikacji cloud-native i praca nad nimi można być znacznie szybsza z pomocą RancherDesktop i skaffold, co pokazujemy na nagraniu wideo przygotowanym przez Lukonde Mwila (SUSE Technical Evangelist) dla społeczności SUSE & Rancher.

News

Jesteśmy Partnerem Roku HPE

SUSE otrzymała tytuł Partner of the Year od Hewlett Packard Enterprise za 2021. O wieloletniej współpracy SUSE z HPE opowiadają Keith Basil, wiceprezes ds. produktów SUSE Cloud Native Infrastructure i Robert Christiansen, wiceprezes HPE ds. strategii w biurze CTO.

News

Czy open source może obniżyć koszt prądu?

Na rosnące ceny energii mają na pewno wpływ wyższe koszty działania firm z sektora energetycznego, także w obszarze IT. Dzięki wykorzystaniu rozwiązań SUSE można je obniżyć nawet o 50%. Przygotowaliśmy opis wdrożenia naszych systemów, SUSE Manager i SLE Live Patching, w firmie SA Power Networks. Dzięki tym systemom może ona świadczyć niezawodne, elastyczne i zrównoważone usługi. Teraz także sporo tańsze.

News

Jak przygotować aplikacje na chmurę?

Modernizacja aplikacji, by działały one natywnie w chmurze, może być zniechęcającym zadaniem. Wielu z nas stawia sobie pytanie "Od czego zacząć?". Nasz kolega, Robert Sirchii, ma dla Ciebie pięć prostych rad, co możesz zrobić w swoich aplikacjach już dzisiaj, by już jutro były gotowe na chmurę!

News

Bezpieczeństwo kontenerów

NeuVector, firma przejęta niedawno przez SUSE, została finalistą konkursu 2021 DevOps Dozen w kategorii najlepszego rozwiązania bezpieczeństwa w chmurze! NeuVector została doceniona za wyposażenie zespołów DevOps i DevSecOps w kompleksowe zabezpieczenia dla nowoczesnych infrastruktur kontenerowych.

News

SUSE na premierze AWS Graviton

Amazon Web Services (AWS) Graviton to technologia warta uwagi. Zbudowane na zamówienie 64-bitowe procesory Arm pomagają zoptymalizować wydajność i koszty dla różnych obciążeń działających w chmurze Amazon EC2. W porównaniu z instancjami ogólnego przeznaczenia, Graviton zapewnia duże oszczędności w przypadku aplikacji scale-out (w tym serwery internetowe, skonteneryzowane mikroserwisy, przetwarzanie danych/logów itp.). SUSE ściśle współpracuje z AWS, by pomagać klientom w upraszczaniu ich środowiska IT w chmurze, modernizowaniu infrastruktury i przyspieszaniu innowacji.

Nowe wpisy na blogu

Blog
January 26th, 2022

The Evolution of Linux: a success story from Fujitsu and SUSE

Technological innovations are often considered to be ideas and solutions that take off immediately.

Blog
January 24th, 2022

Brazilian telecoms giant accelerates innovation with SUSE

“SUSE Rancher makes it easier for our IT staff to manage and scale a large container environment. As…

Blog
January 20th, 2022

The Success of ‘Open-hearted’ Partnerships in the Cloud

The future is open — and it’s better together. At SUSE, we pride ourselves on our partnerships, and…

Użyteczne zasoby:

Ulotka produktowa

Oferta produktów SUSE Rancher

SUSE dostarcza rozwiązania dla środowisk IT w chmurze hybrydowej, transformacji chmurowej i operacji IT na brzegu sieci, które zapewniają przedsiębiorstwom większą kontrolę i elastyczność. Pobierz zestawienie dostępnych obecnie produktów SUSE i Rancher.

Pobierz
Zestawienie danych

SUSE Linux Enterprise Server 15

Serwer SUSE Linux Enterprise 15 to modularny system operacyjny, torujący drogę transformacjom w branży IT w erze definiowania programowego. Ten nowoczesny, modularny system operacyjny pomaga uprościć Twoje środowisko IT, zmodernizować infrastrukturę informatyczną oraz przyspieszyć innowacyjność dzięki doskonałej platformie dla programistów.

Pobierz
Ulotka produktowa

SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications

Uruchamiaj aplikacje SAP na najlepszej platformie dla rozwiązań SAP HANA, S/4HANA i NetWeaver, która zapewnia optymalną wydajność i minimalny czas przestojów, a także szybsze wdrażanie aplikacji w środowisku SAP.

Pobierz
Zestawienie danych

SUSE Linux Enterprise Live Patching

Przestoje są kosztowne, nawet gdy je zaplanowano. SUSE Linux Enterprise Live Patching praktycznie eliminuje konieczność przestojów i ułatwia planowanie przerw w pracy serwerów poprzez stosowanie krytycznych poprawek jądra systemu Linux poza oknami czasowymi serwisowania, bez konieczności zatrzymania jądra systemu operacyjnego.

Pobierz
Zestawienie danych

SUSE Linux Enterprise Server Expanded Support

Ponad 900 klientów korzysta z pomocy technicznej do systemów SUSE Linux Enterprise Server, Red Hat Enterprise Server i CentOS od firmy SUSE. Skorzystaj z tego rozwiązania, aby przeprowadzić standaryzację heterogicznego centrum danych.

Pobierz
Ulotka produktowa

SUSE Manager

SUSE Manager umożliwia zautomatyzowane i ekonomiczne zarządzanie oprogramowaniem, zasobami IT, poprawkami i konfiguracją systemów. Pomaga w aktualizacji oprogramowania, koordynowaniu i monitorowaniu, ułatwiając zarządzanie wdrożeniami w środowiskach fizycznych, wirtualnych i opartych na chmurze.

Pobierz
Przewodnik lidera IT

Bezpieczna transformacja informatyczna

W obliczu narastającej skali zakłóceń organizacje bardziej niż kiedykolwiek muszą działać w sposób niezawodny i zwinny. Bezpieczna transformacja informatyczna to podejście, które zapewnia nowe możliwości biznesowe oparte na niezawodnych i ciągłych procesach IT. Dla liderów technologii bezpieczna transformacja informatyczna oznacza przejście na skalowalną, niezawodną, otwartą infrastrukturę, która umożliwia rozwój przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka.  

Pobierz przewodnik
Przewodnik

Rola open source w modernizacji infrastruktury IT

Aby zachować konkurencyjność w szybko rozwijającej się gospodarce, gdzie zakłócenia są nową normą, potrzebna jest strategia, która zapewnia elastyczność i ciągłość. Często najtrudniej jest zacząć. Ten 6-etapowy przewodnik pokazuje, w jaki sposób pracownicy, procesy i technologia o otwartym kodzie źródłowym tworzą podstawę infrastruktury IT, która jest niezwykle stabilna i nieustannie się dostosowuje.

Pobierz
Infografika

Planowanie migracji do chmury: 10 ważnych kwesti

Korzyści wynikające z przeniesienia aplikacji i infrastruktury do chmury są zbyt atrakcyjne, by je ignorować. Możesz zyskać większą elastyczność, innowacyjność oraz większą szybkość i wydajność działania. Możesz także obniżyć koszty, odchodząc od dużych projektów inwestycyjnych na rzecz skalowalnych usług infrastrukturalnych.

Pobierz
Ulotka o rozwiązaniu

Zapewnij ciągłe działanie usług SAP dzięki SUSE

Inicjatywy transformacji cyfrowej wywierają nacisk na organizację IT, która musi dostosować się do wymagań związanych z dostarczaniem innowacyjnych, niezawodnych i bezpiecznych usług. W rezultacie firma jest pod stałą presją zapewnienia nieprzerwanego działania centrum danych w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania klientów i zachowania konkurencyjności. Omawiane rozwiązania: SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications, SUSE Linux Enterprise Live Patching i SUSE Manager.

Pobierz