Poznaj innowacje ze świata systemu Linux, kontenerów i pamięci SDS | SUSE Communities

Poznaj innowacje ze świata systemu Linux, kontenerów i pamięci SDS

Share
Share

Na dorocznej konferencji SUSECON, która odbyła się pod koniec września br. w czeskiej Pradze, firma SUSE zaprezentowała szereg nowych rozwiązań open source ułatwiających dostarczanie i obsługę aplikacji w kontenerach, rewolucjonizujących rynek pamięci masowej i stosowanie backupu na dyskach oraz upraszczających zarządzanie heterogenicznym środowiskiem serwerów Linux.

Część z nich właśnie pojawiła się na rynku, jak narzędzie SUSE Manager 3.1 do zarządzania serwerami SUSE, Red Hat i (nowość) kontenerami oraz trzecie duże uaktualnienie systemu SUSE Linux Enterprise 12 (SP3). Kolejne premiery rynkowe jeszcze w październiku br. – platformy SUSE CaaS do obsługi aplikacji w kontenerach oraz rozwiązania SDS do obsługi pamięci masowej, w tym (również nowość) backupu na dyskach.

Klienci i partnerzy w Polsce będą mogli zapoznać się z nowymi rozwiązaniami SUSE już 24 października na konferencji Best of SUSECON w Warszawie.

Na spotkaniu przedstawimy:

  • Dostarczenie aplikacji w kontenerach linuksowych z SUSE Container-as-a-Service Platform 2.0
  • Funkcje pamięci masowej Software Defined opartej na SUSE Enterprise Storage 5 do obsługi backupu na dyskach
  • Otwartą platformę PaaS zbudowaną na SUSE Cloud Application Platform
  • Zarządzanie dowolnymi serwerami Linux (dystrybucje RPM) oraz kontenerami z narzędziem SUSE Manager 3.1
  • Nową generację serwerów Linux – SUSE Linux Enterprise 12 SP3 i SUSE Linux Enterprise 15 (zapowiedź)

Zapraszamy do zapoznania się z programem spotkania i zgłoszenia swojego udziału na stronie konferencji

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,897 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.