Hack Week 23 "Era możliwości wyboru" zbliża się wielkimi krokami! | SUSE Communities

Hack Week 23 “Era możliwości wyboru” zbliża się wielkimi krokami!

Share
Share

SUSE Hack Week 23 zbliża się wielkimi krokami i WSZYSTKICH ZAPRASZAMY na to wydarzenie! Od poniedziałku 6 listopada do piątku 10 listopada.

Hej Geekos!

Otwieramy drzwi dla całej społeczności SUSE, aby każdy mógł się zaangażować! Naszym tematem przewodnim jest “Era możliwości wyboru” – nie ma więc potrzeby pozostawiania hakowania tylko programistom.

hackweek

Niezależnie od tego, czy chcesz spotkać się z innymi, aby zhakować kod, opracować nowe rozwiązania, zbudować coś dla społeczności, czy współpracować nad czymś nieco niestandardowym, powinieneś przejść do strony Hack Week, aby zaangażować się już teraz!

Co to jest Hack Week?

To 23. globalne wydarzenie SUSE, które gromadzi setki ludzi z całego świata, aby rozwiązywać problemy i pracować nad ekscytującymi wyzwaniami. To czas, w którym pracownicy SUSE łączą siły ze społecznością Open Source, aby w pełni skupić się na eksperymentalnych i innowacyjnych projektach, uczyć się i dobrze się bawić – bez przerwy, przez cały tydzień!

Hack Week jest dla każdego!

Możesz zaangażować się bez względu na swoją rolę w SUSE czy w społeczności Open Source. Poprzednie edycje SUSE Hack Week pomogły nam współpracować przy inkubacji pomysłów, takich jak wprowadzanie nowych produktów, openSUSE ARM Port, Include, Jangouts. Jest to również świetna okazja do podejmowania wyzwań nietechnicznych, takich jak manipulowanie klonami gier, odkrywanie nowych języków lub podejmowanie działań w naszych lokalnych społecznościach.

Zgłoś pomysł

Możesz wybrać, czy szukasz nowych narzędzi i nowych społeczności, czy też odważnie podążasz tam, gdzie żaden haker jeszcze nie dotarł! Prześlij swoje pomysły tutaj https://hackweek.opensuse.org

Możesz zaangażować się samodzielnie lub w zespole, aby zwielokrotnić swoją hakerską moc. Skorzystaj z możliwości współpracy z osobami z innych zespołów, działów lub lokalizacji. Spotkajmy się w biurze SUSE lub współpracujmy zdalnie. Poszukaj projektów tutaj, aby się zaangażować.

Nauka

Hack Week to także czas na dzielenie się wiedzą, wskazówkami i różnymi sztuczkami. Wykorzystaj ten tydzień, aby poszerzyć swoje horyzonty i umiejętności! Dokonaj wyboru i do zobaczenia wkrótce na https://hackweek.opensuse.org.

Share
Avatar photo
1,019 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.