Indorama Ventures urychluje růst a zvyšuje provozní efektivitu se SUSE | SUSE Communities

Indorama Ventures urychluje růst a zvyšuje provozní efektivitu se SUSE

Share
Share

“Vytvoření jediného sdíleného ERP řešení nám dává příležitost snížit náklady na licence a provoz související s naší předchozí infrastrukturou.” Pavan Gupta, JVP, Information Technology, Indorama Ventures.

Po letech růstu svých globálních aktivit vyvinula prvotřídní chemická společnost Indorama Ventures komplexní IT infrastrukturu zahrnující několik systémů ERP.

Firma rozšířila své aktivity akvizicí předních společností v odvětví chemického průmyslu. Motivována snahou o zlepšení kontinuity podnikání si často ponechala základní infrastrukturu a aplikace získaných společností – vše od systémů finančního plánování až po řešení pro plánování podnikových zdrojů (ERP).

Pro větší efektivitu, snížení nákladů a zjednodušení se Indorama Ventures rozhodla nahradit své stávající ERP systémy řešením SAP S/4HANA. Spolupracovala se společnostmi Accenture a CS Loxinfo na vytvoření, návrhu a nasazení nových řešení SAP na serveru SUSE Linux Enterprise (SLES) pro aplikace SAP v cloudovém prostředí Microsoft Azure.

SLES for SAP Applications byl vysoce doporučen společností Accenture a dalšími organizacemi. Důležitým faktorem při rozhodování bylo také vědomí, že společnost SUSE může poskytnout včasnou a kvalitní místní podporu.

Vytvoření pevného základu pro růst díky úspornějšímu provozu IT

Společnost Indorama Ventures je nyní na nejlepší cestě k výraznému snížení pracovní zátěže IT a zlepšení strategického rozhodování.

Protože SAP S/4HANA je in-memory databáze a SLES for SAP Applications je optimalizován pro podporu této funkce, bude Indorama Ventures schopna vyhledávat klíčové obchodní informace a vytvářet reporty mnohem rychleji než dříve, což zvýší produktivitu podnikání.

Přechodem z několika systémů ERP na SAP S/4HANA může společnost snížit celkové náklady na ERP a zvýšit efektivitu, zejména v oblasti finančního plánování.

Vytvoření jediného sdíleného řešení ERP zjednodušuje správu a dává příležitost snížit licenční a provozní náklady spojené s předchozí infrastrukturou.

Díky spolehlivé stabilitě operačního systému SUSE společnost Indorama Ventures nikdy nezaznamenala neplánované výpadky.

Firma si klade za cíl do roku 2023 migrovat všechny své stávající systémy ERP na SAP S/4HANA běžící na SLES for SAP Applications a je na dobré cestě tento cíl splnit.

Jakmile Indorama Ventures dokončí migraci svých ERP systémů na SAP S/4HANA, zavede efektivnější a standardizovanější procesy napříč svými operacemi. Pokud navíc v budoucnu provede akvizice, bude mnohem snazší je integrovat, což ji lépe připraví na růst v následujících letech.

Kliknutím sem se dozvíte více o tom, jak společnost Indorama Ventures snížila zátěž IT i provozní náklady a zároveň posílila strategické rozhodování.

Share
Avatar photo
881 views