SUSE Rancher získal tři ocenění od TrustRadius v oblasti správy kontejnerů. | SUSE Communities

SUSE Rancher získal tři ocenění od TrustRadius v oblasti správy kontejnerů.

Share
Share

Máme radost, že se s vámi můžeme podělit o to, že SUSE Rancher získal tři ocenění od TrustRadius, důvěryhodné výzkumné a recenzní platformy pro vedoucí pracovníky firem, coby řešení pro správu kontejnerů. Jedná se o ocenění: „Best Feature Set”, „Best Value” a „Best Relationship”.

 

Cloudově nativní řešení jsou jedním z hlavních bodů strategie našich zákazníků a hrají důležitou roli napříč podniky, od vývoje aplikací až po projekty modernizace infrastruktury. Společnost Gartner odhaduje, že do roku 2025 bude více než 95 % nových digitálních pracovních zátěží nasazeno na platformách cloud-native, a protože nároky na ně rostou, jsme odhodláni dodávat správná open source řešení, která jim pomohou bez obav škálovat.

 

V současné době pouze společnost SUSE poskytuje všechny klíčové pilíře pro úspěšnou strategii „Kubernetes Everywhere“ a pomáhá našim zákazníkům řešit provozní a bezpečnostní výzvy spojené se správou certifikovaných clusterů Kubernetes v datovém centru, v cloudu i na okraji sítě. Poskytuje také týmům DevOps integrované nástroje pro vytváření a provozování kontejnerizovaných pracovních zátěží ve velkém měřítku.

 

Tato tři ocenění jsou výsledkem vynikající práce, kterou náš produktový, inženýrský, obchodní a servisní tým odvedl, aby mohl dodat špičkovou, spolehlivou a bezpečnou platformu pro správu Kubernetes, která je podpořena kvalitní podporou, což potvrzují i reference našich zákazníků.

Více informací.

 

 

Share
Avatar photo
2,128 views