SUSE Expert Days 2019 - jak wykorzystać potencjał innowacji open source | SUSE Communities

SUSE Expert Days 2019 – jak wykorzystać potencjał innowacji open source

Share
Share

Zapraszamy 6 czerwca do Warszawy na konferencję SUSE Expert Days 2019. Dowiedz się, jak wykorzystać potencjał innowacji open source, infrastruktury definiowanej przez oprogramowanie i nowych rozwiązań do dostarczania aplikacji, aby szybko dostosowywać środowisko IT do potrzeb biznesu oraz znacznie ograniczyć jego koszty i złożoność.

W programie tegorocznej konferencji:

  • My Kind of Open: sesja główna nt. Innowacje Open Source paliwem dla transformacji cyfrowej
  • My Kind of Flexibility: nowe aplikacje, procesy biznesowe i coraz bardziej złożone środowiska wymagają otwartej i zwinnej infrastruktury.
  • My Kind of Family: sesja głównego partnera technologicznego SUSE
  • My Kind of Future: jak spełnić rosnące oczekiwania i wymagania biznesowe z pomocą cyfrowej transformacji i innowacji Open Source.

.

W tym samym czasie w ścieżce równoległej będą odbywają się warsztaty – pokazy najnowszych rozwiązań do zarządzania:  SUSE Manager 4 i wirtualizacji pamięci masowej – SUSE Enterprise Storage 6, prowadzone przez instruktorów z LiveTrainings – ośrodka szkoleniowego SUSE.

Dla zainteresowanych oficjalnymi certyfikatami SUSE i autoryzowanymi szkoleniami specjalnie przed konferencją SUSE Expert Days 2019 organizowane jest przez LiveTrainings szkolenie “Course SLE201v15 – SUSE Linux Enterprise Server 15 Administration” wraz z egzaminem “SUSE Certified Administrator (SCA) in Enterprise Linux 15”. Szkolenie odbędzie się w dniach 3-5 czerwca w Warszawie, a egzamin – już w ramach konferencji SUSE Expert Days, czyli 6 czerwca. Liczba miejsc ograniczona. Szkolenie i egzamin są oferowane w specjalnej cenie.  Można też zapisać się na sam egzamin.

Informacje i rejestracja na konferencję:
https://suse.regfox.com/suse-expert-days-warszawa

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No comments yet

2,051 views