SUSE Enterprise Storage 7 Software Defined Storage Supermicro

Pokaz SUSE Enterprise Storage 7 na serwerach Supermicro

Share
Share

Zapraszamy na pokaz najnowszej wersji SUSE Enterprise Storage 7 na serwerach Supermicro. Dowiesz się na nim, jak nowa generacja Software-Defined Storage zmienia na rynku reguły gry. Spotkanie organizujemy 27 października 2020 r. w formule hybrydowej, do wyboru techniczny meet-up w Warszawie lub udział on-line.

Oprócz samego pokazu omówimy nowości w siódmej już wersji SUSE Enterprise Storage, która od listopada będzie już na rynku:

  • Skład danych pod kontenery może być teraz orkiestrowany przez Kubernetes, w ten sposób zwiększając jednocześnie niezawodność i zmniejszając nakład pracy administratora.
  • Hiperkonwergentne środowisko kontenerowe sprzyja lepszemu wykorzystaniu sprzętu i efektywniejszej integracji.
  • Zacieśniająca się współpraca z Microsoftem zaowocowała wydaniem natywnych sterowników dla Windows, dzięki którym wyeliminowana zostaje tradycyjna bariera pomiędzy środowiskami Linux a Windows – bez potrzeby stosowania protez, takich jak gateway.

Na spotkaniu poznasz podstawy architektury i projektowania SDS opartego o technologię Ceph, kluczowe czynniki, na które trzeba zwracać uwagę projektując taki storage oraz relacje pomiędzy ceną, pojemnością, a wydajnością. Powiemy jak optymalizować dobór sprzętu pod kątem konkretnego zastosowania, np. backup czy backing store dla VM lub Kubernetes, oraz jak dobierać rozwiązania serwerowe od Supermicro.PROGRAM SPOTKANIA:

12:30 Powitanie, lekki poczęstunek i uzupełnienie płynów

13:00 Pokaz SUSE Enterprise Storage 7, omówienie nowości (konteneryzacja pamięci masowej, storage dla kontenerów, natywne sterowniki dla Windows, hiperkonwergencja) oraz możliwych konfiguracji sprzętowych od Supermicro

14:30 Wspólny lunch

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie w formie stacjonarnej i on-line: https://suse.regfox.com/suse-enterprise-storage-7-meet-up

Do zobaczenia!

PS. Nasze spotkanie organizujemy w miejscu z niepowtarzalnym i legendarnym klimatem. Historyczna miejscówka w Warszawie wraca w wielkim stylu na karty historii warszawskiej gastronomii.

Spotkamy się w Bolku Pub & Restaurant, w miejscu, w którym nuda przestaje istnieć 🙂 Łatwy dojazd komunikacją, w tym metrem (linia M1, przystanek Pola Mokotowskie przy Szkole Głównej Handlowej), jak również bezpłatny parking dla gości pod samą restauracją.

 

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,155 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland