Oferta SUSE na niepewne gospodarczo czasy | SUSE Communities

Oferta SUSE na niepewne gospodarczo czasy

Share
Share

Zmieniająca się dynamika rynków wymusza wprowadzanie innowacyjnych modeli biznesowych. Cyfryzacja i zaawansowane technologie są kluczem do napędzania innowacji, która wyróżnia firmy na tle konkurencji. Oprogramowanie open source usprawnia pracę, podtrzymuje transformację cyfrową, pozwala wprowadzać innowacyjne nowe produkty i usługi oraz obniża koszty podstawowe. Poznaj pięć sposobów wsparcia Twojej firmy przez innowacje open source w niepewnych gospodarczo czasach! 

W czasach trudności gospodarczych, jakie wywołuje epidemia COVID-19, wszystkie organizacje muszą stawić czoła niepewności. Aby pokonać trudne warunki i przygotować się na spodziewane zwiększenie obrotów w przyszłości, trzeba nie tylko zadbać o bieżącą działalność, ale także szukać kreatywnych sposobów na dalszy rozwój we właściwym kierunku. Obniżenie kosztów bazowych, wprowadzanie transformacji cyfrowej i realizowanie innowacji dzięki nowym produktom i usługom — i wszystko to jednocześnie — to nowa normalność. Wybór między niższymi kosztami a korzystnymi wynikami biznesowymi nie jest rozwiązaniem. Na całym świecie organizacje szukają sposobów na osiągnięcie obu tych celów jednocześnie. Co można zrobić, aby poradzić sobie ze spowolnieniem gospodarczym i przygotować na rozwój w okresie wzrostu?

 Pięć wyzwań w globalnym kryzysie

Jak podczas pandemii koronawirusa i jej następstw utrzymać ciągłość biznesową, jednocześnie kreując innowacje i poprawiając wyniki biznesowe? Jak można to wszystko osiągnąć w najbardziej opłacalny sposób? Pierwszym wyzwaniem jest utrzymanie ciągłości biznesowej. Obejmuje to umożliwienie zdalnej pracy oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania usług online i łańcuchów dostaw. To także ograniczenie przestojów, bieżący dostęp do danych i utrzymanie bezpieczeństwa.

Oprócz krótkoterminowej akcji ratunkowej zachodzi też ciągła potrzeba kontynuowania transformacji cyfrowej, przyspieszenia innowacji oraz sprawniejszego dostarczania aplikacji przy jednoczesnej kontroli kosztów. W obecnych niestabilnych czasach przedsiębiorstwo musi być gotowe na nieoczekiwane zdarzenia; aby zachować konkurencyjność, niezbędna jest elastyczność biznesowa. Jak można to wszystko osiągnąć, zapewniając elastyczność infrastruktury IT we własnej serwerowni, na krawędź sieci oraz w chmurze?

Pięć rozwiązań na niepewne gospodarczo czasy

Technologie o otwartym kodzie źródłowym mogą pomóc w obniżeniu kosztów i poprawie wyników biznesowych. Jednak warunkiem jest posiadanie odpowiednich narzędzi od właściwego partnera, który zapewni niezbędne wsparcie. Oto pięć sposobów, jak firma SUSE może wesprzeć firmy w niepewnych gospodarczo czasach.

  1. Utrzymanie ciągłości działania

W obecnym nowym środowisku biznesowym ze zdalnymi pracownikami i usługami online utrzymanie ciągłości jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. SUSE umożliwia wprowadzenie konwergentnej infrastruktury z korporacyjnym systemem Linux o cechach wysokiej dostępności, replikacji danych i automatyzacji. Dzięki temu systemy są aktualizowane bez przestojów, co pozwala utrzymać ciągłość dostępności usług IT.

  1. Zwinna strategia IT

W niestabilnych czasach potrzebujesz zwinnej strategii IT, która pozwoli lepiej reagować na zmieniające się wymagania biznesowe. Właściwym rozwiązaniem jest opanowanie chmury hybrydowej, co oznacza wdrożenie konwergentnej infrastruktury wirtualnej i kontenerowej w środowiskach lokalnych i wielu chmurach oraz spójne zarządzanie nimi.

  1. Szybsze dostarczanie innowacyjnych rozwiązań

Dział IT musi zagwarantować działanie systemów, zapewnić, że pracownicy będą mogli pracować niezależnie od miejsca i czasu, a firma będzie się rozwijać niezależnie od tego, co będzie się działo na świecie. Aby szybciej tworzyć i wdrażać aplikacje, należy opracować innowacyjne procesy obejmujące całe przedsiębiorstwo, skalując je za pomocą kontenerów. Automatyzacja wdrożeń i ograniczenie czasu cyklu publikacji oprogramowania zapewnia również wartościowe doświadczenia dla klientów.

  1. Decyzje oparte na danych

Zdefiniowana programowo pamięć masowa zwiększa dostępność ogromnych magazynów, które można łatwo i niedrogo skalować wraz ze wzrostem potrzeb w zakresie danych. Zarządzanie wzrostem ilości danych jest jednym ze sposobów na podejmowanie większej liczby decyzji opartych na danych, szybszego wprowadzania innowacji i obniżania kosztów, a jednocześnie zapewnienia elastyczności infrastruktury IT w środowisku biznesowym, w którym przyszłość jest trudna do przewidzenia.

  1. Wsparcie od zaufanego partnera

W czasach niepewności gospodarczej SUSE jest zaufanym partnerem. Usługi wsparcia SUSE Premium to linia ratunkowa dająca bezpośredni dostęp do zasobów technicznych i biznesowych, które znają infrastrukturę i zespół obsługiwanych klientów. Usługi doradcze SUSE oferują jednodniowe usługi SUSE Discovery, które pomagają wybrać najlepsze rozwiązania open source ułatwiające wprowadzanie innowacji.

Niższe koszty i lepsze wyniki? Możesz mieć jedno i drugie.

W niepewnych gospodarczo czasach warto wybierać zaufanych partnerów, którzy pomogą bezpiecznie nawigować po nieznanej przyszłości. Firma SUSE oferuje rozwiązania open source, które pomagają już setkom firm obniżyć koszty i poprawić wyniki biznesowe. Wielu naszych klientów używa rozwiązań open source, by uprościć architekturę centrum danych, zmodernizować aplikacje i szybciej wprowadzać innowacje. Mówiliśmy o tym na naszym kwietniowym webinarzeSUSE współpracuje z organizacjami na rzecz zwalczania pandemii wirusa COVID-19, w tym z NHS i London School of Hygiene, a także z globalnymi organizacjami służby zdrowia i firmami farmaceutycznymi. Do nich skierowana jest specjalna oferta na bezpłatne oprogramowanie SUSE, by wspólnie ratować życie.

Więcej informacji o tym, jakie wsparcie można utrzymać od SUSE w tych niepewnych gospodarczo czasach, jest zebranych na stronie https://www.suse.com/c/top-5-ways-suse-is-supporting-you-in-these-times

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,273 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland