Już za dwa tygodnie SUSE Expert Days i warsztaty w Krakowie

Share
Share

Dołącz do nas 16 października br. na SUSE Expert Days w Krakowie i dowiedz się, jak wspomóc rozwój swojej firmy w dobie cyfrowej transformacji z pomocą oprogramowania open source.

Dlaczego nie może zabraknąć Cię na SUSE Expert Days? Oto kilka podpowiedzi, by przekonać Twojego szefa oraz Ciebie!

  1. Gdy szukasz rozwiązania problemu, nie ma nic lepszego od rozmowy z ekspertem, a my tego dnia ściągamy najlepszych specjalistów, jak Rob de Canha-Knight, SUSE Platform & Management Technical Strategist. Rob posiada znakomitą wiedzę teoretyczną i techniczną nt. Linuksa, wirtualizacji i technologii kontenerowych, takich jak VMWare, KVM, OpenStack, Docker, Rancher i Kubernetes.
  2. Zdobądź wiedzę, jak z pomocą open source nadążać za szybkimi zmianami wymuszanymi przez cyfrową transformację.
  3. Poznaj od podszewki nasze technologie dzięki pokazom na żywo. Zobacz w akcji najnowsze i najważniejsze innowacje open source przygotowane przez SUSE.
  4. Weź udział w bezpłatnych warsztatach z uruchamiania aplikacji w kontenerach z wykorzystaniem Kubernetes i oprogramowania SUSE CaaS Platform.
  5. Rozwijaj sieć kontaktów w społeczności open source i nawiązuj nowe relacje.
  6. Wymieniaj się doświadczeniami z innymi uczestnikami. Dziel się swoją wiedzą i włącz aktywnie w dyskusje.
  7. Sprawdź swoją wiedzę o rozwiązaniach open source. Dla wszystkich mamy upominki, a dla najlepszych cenne nagrody.

Już nie możemy się doczekać, by znowu spotkać się na SUSE Expert Days, tym razem w Krakowie! Partnerami konferencji są firmy HPE Polska, Microsoft Azure (partner globalny) oraz ośrodek szkoleniowy Compendium CE. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia i zgłoszenia udziału na stronie http://suseexpertdays.pl.

UWAGA: w przeddzień konferencji organizujemy bezpłatne warsztaty z kontenerów w ośrodku szkoleniowym Compendium CE w Krakowie – szczegóły na stronie konferencji.

Share
(Visited 3 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,251 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland