Jest już otwarta rejestracja na SUSECON 2019 – ogólnoświatową konferencję o rozwiązaniach open source

Share
Share

Konferencja SUSECON 2019 odbędzie się w dniach 1-5 kwietnia 2019 roku w Nashville w Stanach Zjednoczonych. Będą na niej prezentowane wysokiej jakości treści techniczne o rozwiązaniach open source oraz najnowsze innowacje wspierające transformację cyfrową. Hasło konferencji SUSECON 2019 to “My kind of open” (Co dla mnie oznacza otwarty). Organizatorem wydarzenia jest firma SUSE, która zaprasza już teraz do rejestracji na konferencję oraz przesyłania propozycji referatów.

SUSE na nowo zdefiniowała pojęcie “otwarty” jako coś więcej niż tylko otwarty kod źródłowy, sporo inwestując we współpracę i zapewnienie swobody wyboru swoim partnerom, klientom i członkom społeczności open source. Podczas SUSECON można się będzie przekonać, że takie otwarte podejście jest istotne w przechodzeniu na infrastrukturę definiowaną przez oprogramowanie i nowe rozwiązania do dostarczania aplikacji, które napędzają cyfrową transformację i rozwój biznesu oraz stają się tak elastyczne, że można je stosować w dowolnym miejscu.

Transformacja IT wymaga nowych technologii, jak Kubernetes do obsługi konteneryzacji, potrzebuje elastycznych i skalowalnych systemów do zarządzania urządzeniami IoT i olbrzymią ilością danych gromadzonych przez te urządzania, oraz rozwiązań wspierających sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe z wykorzystaniem wysokowydajnych systemów obliczeniowych. Podczas SUSECON będą prezentowane właśnie takie technologie i rozwiązania open source. Wspierają one przedsiębiorstwa w budowaniu modułowej i elastycznej infrastruktury informatycznej z wykorzystaniem wielohybrydowej chmury, która wypełnia lukę pomiędzy tradycyjnym IT a IT przyszłości.

W ciągu ostatnich kilku lat konferencja SUSECON rozrosła się trzykrotnie, ale zachowała jednocześnie swój wyjątkowy charakter i pozytywną energię właściwą dla firmy SUSE.  Każdego roku SUSECON jako wydarzenie branżowe oferuje uczestnikom coraz więcej możliwości. Oprócz przekazywania treści technicznych i informacji o planach rozwojowych, daje okazję do podniesienia swoich kwalifikacji i zdobycia certyfikatów (w trakcie organizowane są bezpłatne egzaminy certyfikacyjne).

W ramach konferencji SUSE zaprasza do networkingu i wspólnej zabawy.  Sympatycy SUSE mogą wziąć czynny udział w przygotowaniu legendarnych już parodii muzycznych, których premiery odbywają się właśnie na SUSECON. Pierwszą nagrodą w konkursie na najlepszy pomysł piosenki z parodią tekstów jest bezpłatny udział w SUSECON w Nashville i zlecenie SUSE wyprodukowania przygotowanej przez siebie parodii. Pomysły i teksty, które zdobędą drugie miejsce, również zostaną nagrane i opublikowane na YouTube.

Więcej informacji o konferencji i rejestracji można znaleźć na stronie www.susecon.com.

Share
(Visited 2 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,667 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland