Inauguracja Ranchera w Polsce | SUSE Communities

Inauguracja Ranchera w Polsce

Share
Share

Świętuj z nami Green Day w Polsce i oficjalne wprowadzenie na rynek nowego portfolio rozwiązań open source! Dołącz do nas 17 marca o godz. 10:00. 

Zapraszamy na oficjalną inaugurację działalności Ranchera w Polsce. Po połączeniu firm SUSE i Rancher, które sfinalizowano w grudniu ub.r., czas na oficjalne przedstawienie nowej oferty SUSE poszerzonej o rozwiązania kontenerowe uznawane za nr 1 na świecie i wykorzystywane aktywnie już przez 37 tys. firm.

Podczas inauguracji zaprezentujemy:

  • Nowe portfolio rozwiązań SUSE i Rancher
  • Dane z polskiego rynku odnośnie adopcji kontenerów
  • Case study wdrożeń Kubernetesa z pomocą Ranchera
  • Rozwiązania Ranchera w działaniu podczas pokazu na żywo.

Czy wiesz, że 17 marca to najbardziej zielony dzień w roku? W dniu św. Patryka nawet Pałac Kultury w Warszawie jest podświetlany na zielono! Świętuj razem z nami biorąc udział w spotkaniu inauguracyjnym, do zdobycia będzie 100 voucherów do Kraft Klub z ofertą polskich browarów rzemieślniczych 🙂

Rejestracja: https://www.brighttalk.com/webcast/11477/472162

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,941 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.