Bądźmy w kontakcie | SUSE Communities

Bądźmy w kontakcie

Share
Share

Jest wiele źródeł, z których warto czerpać wiedzę o rozwiązaniach open source i oprogramowaniu SUSE. Sporo z nich jest dostępnych po polsku. Zapraszamy do pozostania z nami w kontakcie i korzystania z nowych kanałów informacyjnych SUSE w serwisach YouTube, LinkedIn, Twitter czy Facebook. 

Oprócz polskojęzycznej witryny www.suse.pl, od marca 2020 r. mamy uruchomiony nowy kanał na YouTube, na którym umieszczamy wyłącznie polskojęzyczne nagrania wideo z konferencji, webinarów, warsztatów, a także Letniej Akademii SUSE. Zapraszamy do odwiedzenia strony, wyszukania “SUSE Polska” i skorzystania na stronie z opcji “Subskrybuj”. Wówczas automatycznie otrzyma się powiadomienia o nowościach na kanale wideo SUSE w Polsce.

Drugim polecanym przez nas serwisem jest LinkedIn. Pozwala nie tylko na budowanie sieci kontaktów, ale także na dzielenie się wiedzą przede wszystkim użyteczną w pracy. Pomagamy w tym jako SUSE publikując na dedykowanej nam stronie treści, z którymi warto się zapoznać i podzielić ze swoją siecią kontaktów. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.linkedin.com/company/susepl i wybrania opcji “Obserwuj”, dzięki czemu nowe posty będą widoczne na własnej tablicy.

 

W Polsce popularnym serwisem jest wciąż Facebook i choć nie wszyscy korzystają z niego w sprawach zawodowych, SUSE jest też na nim dostępne. Wystarczy poszukać w serwisie “SUSE Polska” lub skorzystać z linku www.facebook.com/susePL  i polubić naszą stronę.

Na koniec zapraszamy do śledzenia nas w serwisie Twitter, gdzie również można nas znaleźć wyszukując “SUSE Polska” lub korzystając z tego linku: https://twitter.com/SUSEPolska

 

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No comments yet

1,005 views