Bądźmy w kontakcie | SUSE Communities

Bądźmy w kontakcie

Share
Share

Jest wiele źródeł, z których warto czerpać wiedzę o rozwiązaniach open source i oprogramowaniu SUSE. Sporo z nich jest dostępnych po polsku. Zapraszamy do pozostania z nami w kontakcie i korzystania z nowych kanałów informacyjnych SUSE w serwisach YouTube, LinkedIn, Twitter czy Facebook. 

Oprócz polskojęzycznej witryny www.suse.pl, od marca 2020 r. mamy uruchomiony nowy kanał na YouTube, na którym umieszczamy wyłącznie polskojęzyczne nagrania wideo z konferencji, webinarów, warsztatów, a także Letniej Akademii SUSE. Zapraszamy do odwiedzenia strony, wyszukania “SUSE Polska” i skorzystania na stronie z opcji “Subskrybuj”. Wówczas automatycznie otrzyma się powiadomienia o nowościach na kanale wideo SUSE w Polsce.

Drugim polecanym przez nas serwisem jest LinkedIn. Pozwala nie tylko na budowanie sieci kontaktów, ale także na dzielenie się wiedzą przede wszystkim użyteczną w pracy. Pomagamy w tym jako SUSE publikując na dedykowanej nam stronie treści, z którymi warto się zapoznać i podzielić ze swoją siecią kontaktów. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.linkedin.com/company/susepl i wybrania opcji “Obserwuj”, dzięki czemu nowe posty będą widoczne na własnej tablicy.

 

W Polsce popularnym serwisem jest wciąż Facebook i choć nie wszyscy korzystają z niego w sprawach zawodowych, SUSE jest też na nim dostępne. Wystarczy poszukać w serwisie “SUSE Polska” lub skorzystać z linku www.facebook.com/susePL  i polubić naszą stronę.

Na koniec zapraszamy do śledzenia nas w serwisie Twitter, gdzie również można nas znaleźć wyszukując “SUSE Polska” lub korzystając z tego linku: https://twitter.com/SUSEPolska

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,246 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.