Zapraszamy na SUSE Expert Days w Warszawie! | SUSE Communities

Zapraszamy na SUSE Expert Days w Warszawie!

Share
Share

Konferencje SUSE Expert Days zaplanowano w tym roku w ponad 80 miastach na całym świecie. W Polsce na nasze doroczne spotkanie z ekspertami od rozwiązań open source zapraszamy 17 kwietnia 2018 r. do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.  Będzie to całodniowe wydarzenie wypełnione technicznymi prezentacjami i dyskusjami z udziałem inżynierów i ekspertów SUSE. W tym roku wiodącym tematem wiodącym jest „Open. Redefined”, gdyż dla nieskrępowanego rozwoju firm ważne jest to, że otwarte ma być nie tylko samo oprogramowanie.

 

Przygotowane przez nas sesje koncentrują się na tematach technicznych, które są istotne dla profesjonalistów IT. W części pierwszej “Innovation at the Speed of Open Source” zaplanowaliśmy m.in. pokaz SUSE CaaS Platform. Na tę sesję zaprosiliśmy gościa specjalnego, Roba de Canha-Knight, technicznego stratega SUSE w obszarze platform systemowych i zarządzania nimi. W drugiej części “Increased Agility is the Key to Success” zademonstrujemy rozwiązania do budowy otwartej chmury SUSE OpenStack Cloud oraz oprogramowanie SUSE Enterprise Storage, czyli pamięć masową open source definiowaną programowo. W trzeciej i ostatniej części “Adapt to Win with IT Transformation” skupimy się na narzędziach do zarządzania jak SUSE Manager oraz platformie Linux, w tym nowościach przygotowywanych w zapowiedzianej na ten rok wersji SUSE Enterprise Linux 15 .

SUSE Expert Days w Warszawie

Nasze całodniowe wydarzenie SUSE Expert Days obejmuje sesje biznesowe i techniczne. Po sesji głównej równolegle do wystąpień konferencyjnych prowadzone będą dwa identyczne, 90-minutowe warsztaty z uruchamiania aplikacji w kontenerach z wykorzystaniem technologii Kubernetes i oprogramowania SUSE CaaS Platform. Będą one prowadzone przy przygotowanych już komputerach, niemniej można na nie przyjść również ze swoim laptopem, o ile wyposażony jest on w min, 8GB pamięci. Wówczas będzie można zabrać ze sobą całe środowisko testowe wykorzystywane na warsztatach.

Czy już jesteś ekspertem od rozwiązań open source?

Jak co roku na konferencji Expert Days będą towarzyszyć nam nasi partnerzy szkoleniowi. Już teraz zapraszamy na stoisko  firmy LiveTrainings, gdzie będzie można bezpłatnie sprawdzić swoją wiedzę i uzyskać certyfikat.

Z kolei na stoisku partnera szkoleniowego Compendium CE czekać będzie na uczestników stanowisko VR wyposażone w sprzęt Oculus/HTC Vive. W grze w wirtualnej rzeczywistości do zdobycia będą nagrody – vouchery na szkolenie (do wyboru) z administracji i zaawansowanej administracji SUSE Linux – kursy SLE201 lub SLE301.

Dlaczego warto wziąć udział?

Uczestnicy poprzednich edycji naszej konferencji doskonale już wiedzą, dlaczego warto wybrać się na jeden dzień do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Podsumowując:

  • Poznasz ekspertów SUSE – przez cały dzień jesteśmy do Twojej dyspozycji – otwarci na pytania i pomysły uczestników,
  • Dobrze zainwestujesz w swoją wiedzę, zobaczysz najnowsze i najważniejsze innowacje open source przygotowane przez SUSE,
  • Masz okazję  do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami, dzielenia się swoją wiedzą i włączenia aktywnie w dyskusje,
  • Pozyskasz nowe kontakty w społeczności open source i nawiążesz wiele nowych relacji.

 

Partnerami tegorocznej edycji SUSE Expert Days w Warszawie są firmy Lenovo, Microsoft i Sep oraz ośrodki szkoleniowe Compendium CE, LiveTrainings i OSEC.

Sprawdź tegoroczny program spotkania i zarejestruj się na stronie http://suseexpertdays.pl

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,093 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland