Zapraszamy na spotkania SUSE Round-Ups | SUSE Communities

Zapraszamy na spotkania SUSE Round-Ups

Share
Share

SUSE Round-Ups to bezpłatne, pogłębione sesje, których celem jest przekazanie zespołom DevOps oraz IT informacji na temat przyszłości technologii open source, w tym systemów Linux i Kubernetes. Prowadzone będą przez ekspertów technicznych SUSE i są skierowane do wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć więcej o produktach z rodziny SUSE i Rancher oraz ich najważniejszych funkcjach.

Już 5 sierpnia br. odbędzie się nasza pierwsza sesja pt. “Przyszłość systemu Linux“. Porozmawiamy o tym, jak SUSE może pomóc wprowadzać innowacje w dowolnym miejscu dzięki jedynemu na rynku adaptowalnemu systemowi operacyjnemu. Przedstawimy najnowszą wersję SUSE Linux Enterprise i jej nowe funkcje. Pokażemy jak pomaga osiągnąć bezprzestojowe IT. Powiemy co daje wprowadzona pełna zgodność SUSE Linux Enterprise z dostępną bezpłatnie dystrybucją openSUSE, dzięki czemu openSUSE staje się realną alternatywą dla dotychczasowych użytkowników CentOS. Na koniec spojrzymy w przyszłość Linuksa i przedstawimy naszą wizję systemu nowej generacji wzbogaconego o możliwości sztucznej inteligencji.

Program spotkania

Wprowadzenie
 • Dlaczego innowacje można teraz wprowadzać dosłownie wszędzie? Kilka słów o SUSE
 • Adaptowalny system operacyjny – dlaczego go potrzebujesz?
Nowości w SLE 15 SP3
 • Ważne aktualizacje wprowadzone wraz z Service Pack 3 – przegląd ulepszeń i rozszerzeń
 • Jak osiągnąć najwyższe możliwe bezpieczeństwo w chmurze dzięki Confidential VM?
 • Więcej korzyści dla deweloperów – dostępność SLE jako Vagrant box oraz pełna binarna zgodność openSUSE i SLE pozwalająca w tani sposób zrównoleglić i przyspieszyć testy
 • openSUSE Leap 15.3 i SLE 15 SP3 – Demo
Osiągnij bezprzerwowe IT
 • Live Kernel Patching
 • High Availability – Demo
Przyszłość systemów SUSE Linux
 • System operacyjny nowej generacji
 • Projekt Phoeβe, gdzie AI spotyka Linuksa

Zgłoś swój udział.


Jak wspierać i przyspieszać biznes swojej firmy dzięki Edge Computing?

Rozwiązania IT podlegają ciągłym zmianom. Stale są nam potrzebne do wprowadzania innowacji i wspierania działalności firmy. Hasło “Innovate Everywhere” oznacza, że teraz możesz wprowadzać innowacje wszędzie tam, gdzie biznes generuje i przetwarza dane. Dzięki najnowszym osiągnięciom w Edge Computing dane są przetwarzane w miejscu ich tworzenia: na krawędzi sieci.

Na drugim spotkaniu SUSE Round-Up — zaplanowanym na 9 września br. — przyjrzymy się, dlaczego nastąpił szybki wzrost zainteresowania Edge Computing, co realnie daje ono firmom oraz jakie czekają na nie wyzwania. Porozmawiamy o tym, jak SUSE może pomóc w sprostaniu tym wyzwaniom i podzielimy się doświadczeniami naszych klientów, którzy już odbyli swoją podróż w kierunku Edge Computing.

Na spotkaniu dowiesz się, jak zacząć wykorzystywać technologie Edge Computing w swojej firmie.  Poznasz możliwości rozwiązania SUSE Edge i zobaczysz pokaz na żywo przygotowany przez naszych ekspertów.

Program spotkania
 • Kilka słów o SUSE
 • Definicja i znaczenie technologii Edge Computing
 • Jak “SUSE Edge” radzi sobie z przetwarzaniem na brzegu sieci
 • Demo na przykładzie operacji w przestrzeni kosmicznej
 • Omówienie wykorzystywanych technologii: SUSE Manager, SUSE Linux Enterprise Micro 5.0, Longhorn, K3S i SUSE Rancher.

Zgłoś swój udział


Budowa centrum danych dla aplikacji SAP w chmurze

Jak kolejny rok zwiększać przychody, działać z wyprzedzeniem w stosunku do rynku, ograniczać fluktuacje klientów czy zwiększać wydajność pracy? Dla firmy i jej działu IT może to być bardzo trudne zadanie, jeśli napotka się przeszkody, takie jak przestarzałe systemy czy nieelastyczna infrastruktura, które uniemożliwiają maksymalne wykorzystanie inwestycji w SAP S/4HANA.

Na trzecie spotkanie SUSE Round-Up “Budowa centrum danych dla SAP w chmurze” zapraszamy 7 października br. Udowodnimy na nim, że oprogramowanie SUSE stanowi idealną platformę dla aplikacji SAP i skutecznie pomaga w utrzymaniu ciągłości biznesowej. Zaprezentujemy też nasze przemyślenia o przenoszeniu aplikacji SAP do chmury z pomocą rozwiązań SUSE, w tym najlepsze praktyki zautomatyzowanego wdrażania i migracji.

Na spotkaniu dowiesz się, jak zapewnić aplikacjom SAP maksymalną wydajność pracy, bezpieczeństwo i ciągłość działania w ramach wdrożeń w chmurze oraz własnym centrum danych!

Program spotkania

Wprowadzenie
 • Dlaczego do obsługi aplikacji SAP należy wybierać systemy SUSE?
Aplikacje SAP w środowisku SUSE
 • Zapewnienie ciągłości biznesowej
 • Monitoring z Prometheus i Grafana; agregacja logów z LOKI
  Rozwiązania w chmurze
Rozwiązania w chmurze
 • Jak zbudować środowisko dla aplikacji SAP w chmurze?
 • Automatyzacja wdrożenia, w tym pokaz SUSE Console for SAP

Zgłoś swój udział

Share
Avatar photo
1,986 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.