Warsztaty z platformy SUSE CaaS – Docker, Kubernetes oraz Cloud Foundry w praktyce

Share
Share

Już 20 maja 2019 r. w Warszawie odbędą się całodniowe warsztaty z SUSE Container as a Service Platform oraz SUSE Cloud Application Platform – rozwiązań do zarządzania kontenerami klasy enterprise, które umożliwiają specjalistom IT i DevOps łatwiejsze wdrażanie, zarządzanie i skalowanie aplikacji oraz usług opartych na kontenerach.

Jeśli chcesz zapoznać się z podejściem firmy SUSE (oprogramowanie) oraz HPE (sprzęt) do budowania klastrów Kubernetes, a także wziąć udział w demo autoryzowanego szkolenia “Course CAAS101v3 – Introduction to CaaS Platform” zapraszamy na warsztat organizowany przez LiveTrainings, SUSE Polska oraz HPE Polska.

W programie warsztatów:

 • SUSE CaaS Platform okiem architekta oraz dewelopera
  Czym jest kontener? Wdrażanie aplikacji w klasycznym środowisku, zwirtualizowanym oraz w kontenerach. Tworzenie aplikacji “skonteneryzowanych” – wady, zalety, na co zwrócić uwagę. Architektura rozwiązania SUSE CaaS Platform.
  Dlaczego SUSE CaaS Platform? Porównanie z konkurencją, wycena subskrypcji.
 • SUSE CaaS Platform okiem inżyniera systemowego
  Dedykowana platforma sprzętowa HPE dla rozwiązań SUSE. SUSE CaaS Platform oraz SUSE CAP – rozwiązanie “szyte na miarę”.
 • SUSE CaaS Platform w praktyce – warsztat przy komputerach
  Instalacja SUSE Caas Platform. Wdrożenie aplikacji sieciowej w środowisku kontenerowym. Zarządzanie klastrem Kubernetes. Monitorowanie oraz skalowanie zasobów w SUSE Caas Platform. Kolejny etap? SUSE Cloud Application Platform (CAP) czyli środowisko Cloud Foundry na bazie SUSE CaaS Platform.

 

Warsztaty są bezpłatne, przeznaczone dla firm i instytucji, które planują wykorzystanie kontenerów i rozważają wdrożenie SUSE CaaS Platform. Więcej informacji i rejestracja na stronie https://events.livetrainings.com

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,500 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland