Silne strony platform SUSE i IBM Power Systems | SUSE Communities

Silne strony platform SUSE i IBM Power Systems

Share
Share

Jakie są przewagi technologiczne wdrożenia aplikacji SAP na platformach SUSE i IBM Power Systems? Szczegóły już 9 lutego na spotkaniu on-line z ekspertami IBM i SUSE.

Nasze spotkanie może być szczególnie ważne dla tych osób, które w tym roku planują migrację lub nowe wdrożenie SAP HANA czy S/4HANA.  Współpraca techniczna IBM i SUSE trwa od wielu lat, dzięki czemu mamy sporo merytorycznych argumentów za rozważeniem opcji  wykorzystania pod aplikacje SAP systemów SUSE Linux Enterprise for SAP Applications wraz z platformą serwerową IBM Power Systems. 

Podczas spotkania dowiesz się od ekspertów IBM i SUSE:

  • Wdrożenie SAP HANA, S/4 HANA i BW/4 HANA — dlaczego już teraz warto o tym myśleć
  • Synergia techniczna IBM Power Systems i SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications — dlaczego mariaż systemu SUSE i SAP HANA daje możliwości szybkiego wdrożenia i dlaczego SUSE Linux Enterprise to najczęściej wybierany system operacyjny dla rozwiązań SAP na serwerach IBM Power Systems? Na czym polega optymalizacja systemów SUSE dla obciążeń SAP?
  • Systemy krytyczne oraz planowanie ciągłości działania. Co można zrobić, by parametry RTO oraz RPO miały wartości zbliżone do zera i jak w tym pomagają rozwiązania z portfolio IBM Power Systems; wysoka dostępność aplikacji SAP z pomocą rozwiązań SUSE.
  • Uproszczenie zarządzania bezpieczeństwem środowiska SAP.

Dołącz do nas 9 lutego 2021 r. o godz. 10:30. Rejestracja na spotkanie:

https://www.brighttalk.com/webcast/11477/463489

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,460 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland