Jak vám SUSE pomůže překonat ekonomicky nejisté časy? | SUSE Communities

Jak vám SUSE pomůže překonat ekonomicky nejisté časy?

Share
Share

Proměnlivá dynamika trhů nutí firmy zavádět inovativní obchodní modely. Digitalizace a pokročilé technologie jsou klíčem k řízenému zavádění inovací, které vám pomohou odlišit se od konkurence. Open source software zefektivňuje práci, udržuje digitální transformaci, umožňuje zavádět nové inovativní produkty a služby a snižuje náklady. Objevte pět způsobů, jak podpořit vaše podnikání prostřednictvím inovací s otevřeným zdrojovým kódem v časech ekonomické nejistoty způsobené pandemií koronaviru.

  1. Snížit náklady nebo zvýšit výnosy? Jde obojí!

V nejistých ekonomických časech stojí za to vybrat si důvěryhodné partnery, kteří vám pomohou bezpečně projít nejistou budoucností. SUSE nabízí řešení s otevřeným zdrojovým kódem, která pomáhají stovkám společností snižovat náklady a zlepšovat obchodní výsledky. Podívejte se na tento webinář a zjistěte, jak na to.

2. Software a podpora ZDARMA

SUSE pomáhá všem organizacím, které vyrábějí zdravotní pomůcky pro boj proti koronaviru COVID-19. Nabízí bezplatné služby, jako je podpora a údržba vašeho operačního systému a kontejnerové technologie, jež je součástí interního systému zdravotnických zařízení. Tato řešení můžete mít k dispozici okamžitě a pomohou vám urychlit uvádění produktů na trh pro potřeby těch, kteří jsou v první linii boje proti pandemii koronaviru. Více zde.

3. Časově omezená nabídka kontejnerů, Kubernetes a Storage

Pokud chcete rychleji reagovat na měnící se potřeby trhu vývojem aplikací nebo zvyšováním rychlosti provozu s lepší schopností nasazovat inovativní řešení v soukromém, veřejném i multi-cloudovém prostředí, měli byste vyzkoušet naši speciální nabídku. Umožní vám přesně sestavit aplikační prostředí, které potřebujete pro soukromé, veřejné a multi-cloudové implementace, a to díky platformám SUSE CaaS, SUSE Cloud Application a SUSE Enterprise Storage. Tato nabídka platí od 15. dubna do 15. září 2020 zcela ZDARMA pro každého, kdo se zaregistruje. Učinit tak můžete zde. Využijte příležitosti a vyzkoušejte nejrychlejší, nejjednodušší a nákladově nejefektivnější způsob, jak začít s kontejnerovými a aplikačními platformami SUSE.

4. SUSECON Digital – globální konference online ZDARMA

Tradiční celosvětová konference SUSECON letos probíhá online a všechny prezentace budou k dispozici zdarma ke stažení až do konce září. Inspirativní zásadní poznámky o dnešním světě, o našich jedinečných výzvách a o tom, co mohou firmy dělat s otevřeným kódem, aby jim pomohl. 150+ prezentací zaměřených na cloudovou migraci, kontejnery, Kubernetes, softwarově definovaná úložiště a další témata. Každý týden přidáváme na web nové prezentace, osvědčené postupy a obchodní přehledy. Nenechte si ujít příležitost a zaregistrujte se hned teď.

5. Školení o Linuxu, SDS a kontejnerech ZDARMA

Protože většina z nás v současné době pracuje z domova, řada IT specialistů má nyní více času na online školení. Společnost SUSE od poloviny dubna zpřístupnila na YouTube kanálu Technical Training instruktážní videa z vybraných kurzů. Můžete tak zdarma podstoupit školení o práci s linuxovými zdroji, jako je SLES Administration and Clustering, nebo se proškolit v používání nových technologií, jako je softwarově definované úložiště, správa kontejnerů či vývoj aplikací pro kontejnery. Podrobnosti zde.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,720 views