BTP Sextant a SUSE Rancher poskytují blockchainové řešení pro firmy | SUSE Communities

BTP Sextant a SUSE Rancher poskytují blockchainové řešení pro firmy

Share
Share

Když technologie distribuované účetní knihy (DLT) vtrhla na scénu s implementacemi blockchainu pro kryptoměny, rychle se prokázal technologický průlom v podobě neměnného, vícestranného systému – ledgeru, který je trvalý a odolný proti neoprávněné manipulaci.

Technologie DLT zaměřená na transformaci podnikání a digitalizaci vícestranných procesů a dohod však potřebovala, aby dozrál širší ekosystém technologů, developerů a nástrojů, který by zjednodušil implementaci, dodal přidanou hodnotu a plně využil potenciál této technologie.

Stříbrný partner SUSE One, společnost BTP, je blockchainová společnost, jejímž posláním je přinášet podnikům výhody DLT, chytrých smluv a zabezpečení informací. Přizvali jsme společnost BTP k autorství blogu, abyste se dozvěděli, jak využívají technologii pro vytváření vícestranných, efektivních, důvěryhodných a distribuovaných podnikových aplikací. ~Bret

Autorem SUSE guest blogu je: Csilla Zsigri, VP Strategy společnosti BTP

 

BTP Sextant a SUSE Rancher

Trhy mění způsob, jakým podniky poskytují a využívají technologie. Staly se nedílnou součástí širší strategie uvedení na trh pro dodavatele technologií a místem pro nákupy technologií. SUSE Rancher Marketplace poskytuje tuto zkušenost pro cloudový a open-source podnikový software.

 

My – v BTP – jsme zpřístupnili komunitní verzi naší platformy pro správu a provoz blockchainu Sextant, která je založena na Kubernetes, prostřednictvím SUSE Rancher Marketplace.

Naše vlajková loď Sextant radikálně zjednodušuje nasazení a správu distribuovaných ledgerů a také prostředí pro runtime chytrých smluv, což podnikům umožňuje soustředit se na vytváření aplikací pro více stran a na získávání obchodní hodnoty, místo aby se staraly o základní technologickou infrastrukturu.

Instalace produktu Sextant Community Edition na cluster Kubernetes spravovaný SUSE Rancher je velmi jednoduchá. Jeden z našich softwarových inženýrů, Alex Marshall, vytvořil návod, který vás provede všemi kroky, takže si to můžete vyzkoušet sami.

Začínáme

Toto je náš návod na instalaci Sextant Community Edition na cluster Kubernetes spravovaný SUSE Rancher, který slouží k nasazení a správě blockchainových sítí.

Licence

Používání Sextant Community Edition se řídí naší smlouvou Marketplace EULA, s výjimkou podpory Daml, která se řídí naší smlouvou Evaluation EULA.

Užitečné odkazy

Sextant Přehled

Sextant dokumentace

Share
Avatar photo
768 views