Zobacz, jakie sesje będą na SUSECON Digital

Share
Share

Już od 20 maja br. zapraszamy do udziału w najwyżej ocenianej na świecie konferencji open source — SUSECON — organizowanej w zupełnie nowy, cyfrowy sposób. Właśnie udostępniliśmy katalog sesji. Sprawdź, które są najważniejsze dla Ciebie i Twojej firmy. 

Celem SUSECON Digital jest dostarczenie wiedzy, dzięki której uczestnicy istotnie przyczynią się do zmian na lepsze w swojej firmie w myśl hasła przewodniego Be The Difference. W SUSE dokładamy starań, by każdy mógł dostosować to cyfrowe wydarzenie do własnych potrzeb. Służy temu udostępniony właśnie katalog sesji, z pośród których można wybrać najważniejsze dla swojej organizacji tematy i zaczerpnąć pomysły, jak uprościć posiadane środowisko IT, zmodernizować je pod kątem potrzeb biznesowych i przyspieszyć wdrażanie innowacji. Warto już dziś zgłosić swój udział.

SUSECON Digital 2020: nowy wymiar konferencji

Po raz pierwszy możemy zapewnić wszystkim BEZPŁATNY udział w SUSECON. Wystarczy do tego przeglądarka internetowa, przygotowujemy też specjalną aplikację na urządzenia mobilne. Po dokonaniu rejestracji można przejść od razu do wyboru najważniejszych dla siebie sesji zebranych w katalogu. Dla ułatwienia są one pogrupowane w:

  • tutoriale techniczne,
  • sesje z przykładami zastosowań biznesowych,
  • prezentacje przybliżające zrealizowane wdrożenia u klientów
  • pokazy (dema) rozwiązań open source.

Co sprawia, że SUSECON Digital to będzie naprawdę wyjątkowe wydarzenie? Nasza cyfrowa konferencja nie starci nic na tym, z czego do tej pory słynął SUSECON. Wszystkie sesje główne i techniczne będą prowadzone przez osoby odpowiedzialne za rozwój technologii oraz użytkowników wykorzystujących ją w sposób warty naśladowania. Z pewnością na konferencji nie zabraknie ekspertów i entuzjastów rozwiązań open source, z którymi można będzie porozmawiać i w prawdziwym duchu open source uzyskać odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania. Warto już więc teraz odwiedzić witrynę www.susecon.com, założyć własny profil i skomponować dla siebie własną listę sesji.

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,535 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland