Zgarnij BEZPŁATNE bilety na konferencję SUSECON 2020

Share
Share

SUSECON wraca do Europy i w 2020 r. odbędzie się w Dublinie w Irlandii. To nasza najważniejsza ogólnoświatowa konferencja o rozwiązaniach open source dla klientów i partnerów SUSE. Zapewnia dostęp do ogromnej ilości wiedzy technicznej na temat otwartych rozwiązań, szkoleń i certyfikatów. Tylko na SUSECON ma się do wyboru ponad 150 sesji, 100 godzin szkoleń i warsztatów, dostęp do technicznych ekspertów i bezpłatnych egzaminów certyfikacyjnych. Ruszaj więc z nami na Zieloną Wyspę!

Zgarnij bezpłatne bilety na konferencję

Bilety na SUSECON 2020 można nabyć na stronie konferencji www.susecon.com oraz – w ramach dostępnej tylko w Polsce promocji – dołączone do oprogramowania SUSE. Do 29 lutego 2020 r. wszystkie zamówienia oprogramowania SUSE kupowanego jako subskrypcje VLA w kanale dystrybucyjnym za kwotę powyżej €7,500 netto zapewniają 50% zniżki na SUSECON, a powyżej €15,000 netto – bezpłatny bilet!

Ile można w ten sposób zaoszczędzić? Do 10 stycznia cena biletu na SUSECON dla jednej osoby wynosi €995 netto (oferta “Early Bird”), a następnie €1,295 netto. W cenniku SUSE jest to pozycja “SUSECON Full Access Pass Single”, Part Number: 873-011302. Cena biletów na SUSECON obejmuje wstęp i wyżywienie, nie obejmuje noclegu i przelotu do Dublina.

W przypadku zainteresowania promocją wystarczy zgłosić się do SUSE w Polsce jescze przed złożeniem zamówienia na produkty SUSE w celu uzupełnienia go o zniżkowy lub bezpłatny bilet na SUSECON. Osobą kontaktową jest Emil Niwiński (tel. 225375020, email: emil.niwinski@suse.com).

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,836 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland