Webinar: SAP HANA nie taka straszna | SUSE Communities

Webinar: SAP HANA nie taka straszna

Share
Share

W ostatnich czasach mieliśmy okazję zaobserwować jak otaczający nas świat ulega ciągłym zmianom oraz pojawiają się nowe ograniczenia, w rezultacie zmusiło to przedsiębiorstwa do szybszego podejmowania decyzji oraz minimalizacji czasu realizacji zatwierdzonych projektów. Tylko niektóre z nich były w stanie sprostać temu wyzwaniu, dzięki czemu udało im się zbudować przewagę nad konkurencją.

Kluczem do ich sukcesu okazał się dostęp do sprawdzonych informacji, opartych na przeanalizowanych i ustrukturyzowanych danych dostępnych w czasie rzeczywistym. To właśnie SAP HANA, czyli platforma bazodanowa umożliwiająca przetwarzanie danych in-memory, czyli w pamięci operacyjnej, usprawniła i przyśpieszyła proces podejmowania decyzji biznesowych.

Więcej na ten temat powiemy 28 stycznia na e-seminarium, podczas którego wspólnie z kolegami z firm SAP i Lenovo zaprezentujemy rozwiązanie do analityki biznesowej w czasie rzeczywistym w wydaniu Lenovo + SAP + SUSE, które skraca czas podejmowania decyzji w firmie, co w obecnych czasach dla wielu z nich oznacza być albo nie być. Wydarzenie poprowadzi Redaktor Naczelna Computerworld, Wanda Żółcińska.

W programie spotkania:

11:00 – 11:10 – Czynniki sukcesu współpracy pomiędzy Lenovo + SAP + SUSE

11:10 – 11:30 – Dane: ilość zamienić w jakość i wartość. Zebranie dużej ilości danych nie stanowi problemu. Prawdziwym problemem jest przygotowanie zebranych danych do wykorzystania, aby przedsiębiorstwo uzyskało z nich rzeczywistą wartość, a jednocześnie aby spełnić wymagania dotyczące bezpieczeństwa, poufności i audytowalności wykorzystania danych.

11:30 – 11:50 – Platforma sprzętowa SAP HANA i SAP Data Intelligence: najlepsze opcje. W tej części przedstawimy innowacyjne rozwiązania wspierające rozwiązania SUSE/SAP, ułatwiające zautomatyzowaną instalację, optymalizację oraz utrzymanie infrastruktury dla kluczowych aplikacji biznesowych opartych o SAP HANA

11:50 – 12:10 – Utrzymanie usług SAP w stanie ciągłej gotowości do pracy i osiągnięcie zerowych czasów przestojów. W ostatniej części spotkania opowiemy, czym się kierować wybierając platformę systemową do obsługi aplikacji SAP, co decyduje o wydajności ich obsługi, jak zwiększyć bezpieczeństwo, zautomatyzować przełączanie awaryjne i uniknąć niezaplanowanych przerw w pracy, w tym skutków błędów ludzkich w zarządzaniu środowiskiem.

Zapraszamy do udziału, a wcześniej rejestracji na stronie wydarzenia: https://e-seminaria.pl/Sap-Hana-web

 

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No comments yet

817 views