Webinar: SAP HANA nie taka straszna | SUSE Communities

Webinar: SAP HANA nie taka straszna

Share
Share

W ostatnich czasach mieliśmy okazję zaobserwować jak otaczający nas świat ulega ciągłym zmianom oraz pojawiają się nowe ograniczenia, w rezultacie zmusiło to przedsiębiorstwa do szybszego podejmowania decyzji oraz minimalizacji czasu realizacji zatwierdzonych projektów. Tylko niektóre z nich były w stanie sprostać temu wyzwaniu, dzięki czemu udało im się zbudować przewagę nad konkurencją.

Kluczem do ich sukcesu okazał się dostęp do sprawdzonych informacji, opartych na przeanalizowanych i ustrukturyzowanych danych dostępnych w czasie rzeczywistym. To właśnie SAP HANA, czyli platforma bazodanowa umożliwiająca przetwarzanie danych in-memory, czyli w pamięci operacyjnej, usprawniła i przyśpieszyła proces podejmowania decyzji biznesowych.

Więcej na ten temat powiemy 28 stycznia na e-seminarium, podczas którego wspólnie z kolegami z firm SAP i Lenovo zaprezentujemy rozwiązanie do analityki biznesowej w czasie rzeczywistym w wydaniu Lenovo + SAP + SUSE, które skraca czas podejmowania decyzji w firmie, co w obecnych czasach dla wielu z nich oznacza być albo nie być. Wydarzenie poprowadzi Redaktor Naczelna Computerworld, Wanda Żółcińska.

W programie spotkania:

11:00 – 11:10 – Czynniki sukcesu współpracy pomiędzy Lenovo + SAP + SUSE

11:10 – 11:30 – Dane: ilość zamienić w jakość i wartość. Zebranie dużej ilości danych nie stanowi problemu. Prawdziwym problemem jest przygotowanie zebranych danych do wykorzystania, aby przedsiębiorstwo uzyskało z nich rzeczywistą wartość, a jednocześnie aby spełnić wymagania dotyczące bezpieczeństwa, poufności i audytowalności wykorzystania danych.

11:30 – 11:50 – Platforma sprzętowa SAP HANA i SAP Data Intelligence: najlepsze opcje. W tej części przedstawimy innowacyjne rozwiązania wspierające rozwiązania SUSE/SAP, ułatwiające zautomatyzowaną instalację, optymalizację oraz utrzymanie infrastruktury dla kluczowych aplikacji biznesowych opartych o SAP HANA

11:50 – 12:10 – Utrzymanie usług SAP w stanie ciągłej gotowości do pracy i osiągnięcie zerowych czasów przestojów. W ostatniej części spotkania opowiemy, czym się kierować wybierając platformę systemową do obsługi aplikacji SAP, co decyduje o wydajności ich obsługi, jak zwiększyć bezpieczeństwo, zautomatyzować przełączanie awaryjne i uniknąć niezaplanowanych przerw w pracy, w tym skutków błędów ludzkich w zarządzaniu środowiskiem.

Zapraszamy do udziału, a wcześniej rejestracji na stronie wydarzenia: https://e-seminaria.pl/Sap-Hana-web

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,108 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.