Świąteczna promocja SUSE | SUSE Communities

Świąteczna promocja SUSE

Share
Share

Dla administracji samorządowej i rządowej koniec roku to ostatni moment na zagospodarowanie pozostałego budżetu IT. By w tym nieco pomóc i zarazem zainteresować urzędy aktualną ofertą, SUSE w Polsce przygotowała specjalną promocję skierowaną wyłącznie do sektora administracji publicznej. Do Świąt Bożego Narodzenia wszystkie produkty SUSE są dostępne za połowę ceny katalogowej!

suse-xmas-promo

Oferta SUSE przez ostatnie lata została znacznie rozszerzona. Warto zapoznać się z aktualnym przeglądem naszej oferty. Produkty godne uwagi to na pewno:

  • Serwerowe systemy operacyjne SUSE Linux Enterprise Server 12 w wersji na serwer fizyczny lub instancję z nielimitowaną liczbą serwerów wirtualnych,
  • Rozszerzenie Live Patching do serwerów SUSE zapewniające aktualizację systemów bez restartu serwera,
  • Klastry linuksowe SLE12 High Availability Extensions do budowy środowiska o wysokiej dostępności,
  • Narzędzie do centralnego zarządzania serwerami SUSE i Red Hat – SUSE Manager,
  • Niezawodne systemy pod aplikacje SAP – SLES for SAP Applications,
  • Niedroga, skalowalna pamięć masowa typu SDS – SUSE Enterprise Storage,
  • Otwarta chmura – SUSE OpenStack Cloud.

Promocja jest dostępna dla urzędów w dniach 21 listopada – 23 grudnia 2016 r. W tym celu wystarczy najpierw zwrócić się e-mailem do biura SUSE po kod promocji, a z nim do dowolnego partnera SUSE w Polsce w celu realizacji zamówienia. Więcej informacji można znaleźć w pliku PDF z opisem promocji.

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,382 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.