SUSE z Lenovo na SAP Technology Forum w Gdyni | SUSE Communities

SUSE z Lenovo na SAP Technology Forum w Gdyni

Share
Share

Już po raz trzeci firma SUSE będzie partnerem konferencji SAP Technology Forum. Jest to doroczne spotkanie użytkowników rozwiązań SAP, a jedno z kluczowych zagadnień interesujących jego uczestników to migracja do SAP HANA. Konferencja odbędzie się w dniach 12-13 września w Gdyni.

Kierunek S/4HANA
Bez wątpienia Linux jest przyszłością centrów danych z oprogramowaniem SAP.  W ciągu najbliższych 7 lat wszyscy klienci SAP będą przechodzili na rozwiązania HANA, które działają wyłącznie na platformie Linux. Dlatego pierwszego dnia konferencji zabierzemy uczestników w podróż z SUSE, podczas której poznają pięć kroków, które pomogą w przejściu na S/4HANA – także wtedy, gdy ich organizacja korzysta z oprogramowania SAP na innych platformach (Unix, Windows). Sesja “Kierunek S/4 Hana odbędzie się 12 września w godz. 13:30 – 14:05.

Ciągłość działania systemów SAP

Drugiego dnia konferencji wspólnie z naszym partnerem strategicznym, firmą Lenovo, zapoznamy uczestników z rozwiązaniami zapewniającymi nieprzerwane działanie systemu SAP i jego modułów. Razem przedstawimy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie platform sprzętowych i systemowych. Zaczniemy od rozwiązań wysokiej dostępności (HA), disaster recovery (DR) i GeoCluster dla rozwiązań SAP HANA na serwerach Lenovo. Zaprezentujemy możliwe scenariusze tworzenia dla SAP HANA klastrów i systemów  replikacji w środowisku z oprogramowaniem SAP z wykorzystaniem systemów SUSE Linux. Na koniec pokażemy metody automatyzacji zarządzania środowiskiem i zapewnienia ciągłości działania przez całkowitą eliminację przestojów. Sesja warsztatowa “Ciągłość działania systemów SAP” odbędzie się 13 września w godz. 10:00-11:30.

Software Defined-Storage dla SAP HANA

Chociaż główną cechą i zaletą SAP HANA jest bardzo wydajne przetwarzanie danych w pamięci, koszty i złożoność infrastruktury do składowania danych stanowią jedną z większych przeszkód finansowych. Dlatego podczas drugich warsztatów prowadzonych wspólnie przez SUSE i Lenovo przybliżymy uczestnikom rozwiązanie SAP HANA Software Defined Storage (SDS) Tailored Datacenter Integration (TDI) certyfikowane przez SAP ICC. Pokażemy jak zbudować klaster rozproszonej pamięci masowej zdefiniowanej jako oprogramowanie do przechowywania danych SAP HANA, danych z logów oraz backupu z wykorzystaniem SUSE Enterprise Storage. Sesja warsztatowa “Software Defined Storage dla SAP HANA” odbędzie się 13 września w godz. 12:00-13:30.

Zapraszamy do udziału w konferencji. Więcej informacji można znaleźć na stronie SAP Technology Forum.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
3,886 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland