SUSE Linux w sklepie SAP z certyfikatem Premium | SUSE Communities

SUSE Linux w sklepie SAP z certyfikatem Premium

Share
Share

SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications został umieszczony na liście oprogramowania zatwierdzonego przez SAP i w sklepie z aplikacjami SAP App Center.

SUSE stale umacnia trwające od wielu lat partnerstwo z firmą SAP, dzięki czemu klienci mają pewność, że mogą wdrażać rozwiązania SAP szybciej i sprawniej. Nasz system to wiodąca platforma linuksowa dla rozwiązań SAP HANA, SAP S/4HANA i SAP NetWeaver, a także system operacyjny wykorzystywany do prac rozwojowych SAP HANA.

Status aplikacji zatwierdzonej przez SAP przyznany systemowi SUSE Linux Enterprise Server to efekt wieloletniego partnerstwa, prac nad innowacjami i dostarczania wartości wspólnym klientom.

Wzmożona obecnie współpraca z firmą SAP obejmuje prace nad zarządzaniem kontenerami z pomocą Kubernetesa, co jest realizowane w ramach projektu open source zainicjowanego przez SAP o nazwie „Gardener”. Jego celem jest zaspokojenie rzeczywistych wymagań firm w obszarze zarządzania usługami Kubernetes na dużą skale i niezależnie od posiadanej infrastruktury. W tworzenie wspólnych innowacji w ramach projektu Gardener angażują się czołowi specjaliści SUSE i SAP w dziedzinie zarządzania kontenerami. Opracowują oni narzędzia wspierające przeprowadzanie wdrożeń i integrację systemów zaplecza w centrach danych klientów.

W nowościach wprowadzonych wraz z Service Pack 2 dodaliśmy nowe możliwości upraszczające migrację do chmury usług SAP HANA i SAP S/4HANA i realizację wdrożeń hybrydowych, a także zautomatyzowanie procesów instalacji i konfiguracji kompletnego stosu oprogramowania, by działało ono optymalnie pod kątem wydajności i odporności na awarie.

Więcej szczegółów w naszym komunikacie na stronie www.suse.com/pl-pl/news/sap-endorsed-apps . Informacje o sojuszu i efektach współpracy firm SUSE i SAP w postaci rozwiązań dla klientów można znaleźć na stronie www.suse.com/sap

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
908 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.