SUSE Linux w sklepie SAP z certyfikatem Premium | SUSE Communities

SUSE Linux w sklepie SAP z certyfikatem Premium

Share
Share

SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications został umieszczony na liście oprogramowania zatwierdzonego przez SAP i w sklepie z aplikacjami SAP App Center.

SUSE stale umacnia trwające od wielu lat partnerstwo z firmą SAP, dzięki czemu klienci mają pewność, że mogą wdrażać rozwiązania SAP szybciej i sprawniej. Nasz system to wiodąca platforma linuksowa dla rozwiązań SAP HANA, SAP S/4HANA i SAP NetWeaver, a także system operacyjny wykorzystywany do prac rozwojowych SAP HANA.

Status aplikacji zatwierdzonej przez SAP przyznany systemowi SUSE Linux Enterprise Server to efekt wieloletniego partnerstwa, prac nad innowacjami i dostarczania wartości wspólnym klientom.

Wzmożona obecnie współpraca z firmą SAP obejmuje prace nad zarządzaniem kontenerami z pomocą Kubernetesa, co jest realizowane w ramach projektu open source zainicjowanego przez SAP o nazwie „Gardener”. Jego celem jest zaspokojenie rzeczywistych wymagań firm w obszarze zarządzania usługami Kubernetes na dużą skale i niezależnie od posiadanej infrastruktury. W tworzenie wspólnych innowacji w ramach projektu Gardener angażują się czołowi specjaliści SUSE i SAP w dziedzinie zarządzania kontenerami. Opracowują oni narzędzia wspierające przeprowadzanie wdrożeń i integrację systemów zaplecza w centrach danych klientów.

W nowościach wprowadzonych wraz z Service Pack 2 dodaliśmy nowe możliwości upraszczające migrację do chmury usług SAP HANA i SAP S/4HANA i realizację wdrożeń hybrydowych, a także zautomatyzowanie procesów instalacji i konfiguracji kompletnego stosu oprogramowania, by działało ono optymalnie pod kątem wydajności i odporności na awarie.

Więcej szczegółów w naszym komunikacie na stronie www.suse.com/pl-pl/news/sap-endorsed-apps . Informacje o sojuszu i efektach współpracy firm SUSE i SAP w postaci rozwiązań dla klientów można znaleźć na stronie www.suse.com/sap

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No comments yet

707 views