Share

Od lipca br. system operacyjny SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications jest dostępny u wszystkich trzech głównych dostawców chmury publicznej: Google Cloud Platform, Amazon Web Services (AWS) oraz Microsoft Azure. Do końca tego roku zostanie udostępniony na platformie IBM Cloud.

Oprogramowanie SAP, w tym SAP HANA, może być uruchamiane również w chmurze lub przenoszone do niej z firmowego centrum danych. Niezależnie od środowiska, SAP HANA do pracy potrzebuje systemu Linux. Obecnie niemal we wszystkich wdrożeniach SAP HANA jest to SUSE Linux z uwagi na ścisłą współpracę SUSE i SAP. Stąd też SUSE dba o to, by system operacyjny SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications był dostępny i wspierany we wszystkich popularnych architekturach sprzętowych oraz środowiskach chmury.

Po Google Cloud, Amazon i Azure przyszedł czas nas chmurę IBM Cloud. Teraz IBM Cloud – jako oficjalny dostawca usług SUSE w chmurze, czyli SUSE Cloud Service Provider – może  oferować klientom SAP w pełni wspieraną platformę open source zapewniającą szybkie dostosowywanie IT do potrzeb, niskie koszty operacyjne i ponoszenie kosztów wyłącznie za to, z czego aktualnie korzystają.

Jeszcze w tym roku użytkownicy SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications w środowisku IBM Cloud będą mogli budować, dostarczać i wdrażać w chmurze rozwiązania biznesowe oparte na systemach SAP NetWeaver i SAP HANA. Mają do dyspozycji globalną sieć IBM. Obejmuje ona blisko 60 centrów danych do obsługi chmury rozlokowanych na całym świecie. Mogą też korzystać z obszernego katalogu usług IBM Cloud, takich jak sztuczna inteligencja, obsługa danych i analiz, IoT, rozwiązania bezserwerowe i więcej.

Po więcej informacji o rozwiązaniach SAP HANA, IBM Cloud i SUSE warto sięgnąć na strony www.ibm.com/cloud-computing/bluemix/sap-bare-metal-servers oraz suse.com/ibm.

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Category: Alliance Partners, Announcements, News, SUSE in the Cloud, SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications, SUSE Linux Enterprise Server on IBM Power Systems, SUSE News
This entry was posted Friday, 27 October, 2017 at 5:56 am
You can follow any responses to this entry via RSS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet