Jak łatwo i szybko zbudować chmurę prywatną? | SUSE Communities

Jak łatwo i szybko zbudować chmurę prywatną?

Share
Share

Jak osiągnąć korzyści typowe dla prywatnej chmury poprzez wdrożenie modułowych rozwiązań sprzętowych i software’owych? Już 9 października o 11:00 na webinarze HPE i SUSE przedstawimy zalety i możliwości architektury komponowalnej, dzięki której serwery, storage i sieć można skalować dowolnie i w sposób automatyczny.

Podczas webinaru dwóch naszych ekspertów, Zbigniew Beisert oraz Marcin Madey, przedstawi korzyści wynikające z posiadania prywatnej chmury poprzez wdrożenie modułowych rozwiązań sprzętowych i software’owych, z gwarancją integralności komponentów i zachowania centralnego zarządzania całością.

Opowiemy jak architektura modułowa, w której zasoby fizyczne są elastycznie definiowane i zarządzane pomocą oprogramowania, powoduje, że środowisko IT dla biznesu staje się bardziej elastyczniejsze, bezpieczniejsze i łatwiejsze w utrzymaniu.

Rejestracja na webinar prowadzona jest na stronie https://connect.hpe.com/hpe-synergy-suse-webinaru

Budujemy rozwiązania, które zapewnią lokalne korzyści typowe dla chmury publicznej

Już teraz o wyzwaniach cyfrowej transformacji z perspektywy infrastruktury IT, roli modułowości i komponowalności w zakresie możliwości optymalizacji działania firmowych środowisk IT, unikalnych możliwościach technologicznych, a także o efektach współpracy firm HPE i SUSE oraz wspólnej ofercie obu firm można przeczytać w wywiadzie, jaki magazyn ITwiz przeprowadził we wrześniu 2019 r. ze Zbigniewem Beisert, architektem rozwiązań w HPE oraz Marcinem Madeyem, szefem polskiego oddziału SUSE. Panowie udzielają odpowiedzi m.in. na takie pytania:

  • W jaki sposób projekty cyfrowej transformacji biznesu odbijają się na wymaganiach względem infrastruktury IT w firmach?
  • W jaki sposób komponowalność i modułowość rozwiązań IT wpisują się w wymagania związane z jak najwyższą efektywnością użycia zakupionego sprzętu?
  • Co różni infrastrukturę komponowalną od środowisk hiperkonwergentnych?
  • Dlaczego środowisko IT zbudowane na bazie platformy HPE Synergy i oprogramowania SUSE Enterprise Linux będzie dobrze przygotowane do dzisiejszych potrzeb wynikających m.in. z wysokiej dynamiki biznesu?

Tu link do wywiadu: https://itwiz.pl/budujemy-rozwiazania-ktore-zapewnia-lokalne-korzysci-typowe-dla-chmury-publicznej/

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
1,889 views
Rafal Kruschewski I am an experienced marketing manager with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong business development professional skilled in Field Marketing, Sales Enablement, and Demand Generation for Enterprise Software and Open Source. At SUSE Poland, I am responsible for building, executing and managing go-to-market activities, events, public relations and marketing campaigns to generate demand, awareness, and preference for SUSE product portfolios. Working with and via partner channel in order to generate prospects, leads and opportunities.