Jak łatwo i szybko zbudować chmurę prywatną?

Share
Share

Jak osiągnąć korzyści typowe dla prywatnej chmury poprzez wdrożenie modułowych rozwiązań sprzętowych i software’owych? Już 9 października o 11:00 na webinarze HPE i SUSE przedstawimy zalety i możliwości architektury komponowalnej, dzięki której serwery, storage i sieć można skalować dowolnie i w sposób automatyczny.

Podczas webinaru dwóch naszych ekspertów, Zbigniew Beisert oraz Marcin Madey, przedstawi korzyści wynikające z posiadania prywatnej chmury poprzez wdrożenie modułowych rozwiązań sprzętowych i software’owych, z gwarancją integralności komponentów i zachowania centralnego zarządzania całością.

Opowiemy jak architektura modułowa, w której zasoby fizyczne są elastycznie definiowane i zarządzane pomocą oprogramowania, powoduje, że środowisko IT dla biznesu staje się bardziej elastyczniejsze, bezpieczniejsze i łatwiejsze w utrzymaniu.

Rejestracja na webinar prowadzona jest na stronie https://connect.hpe.com/hpe-synergy-suse-webinaru

Budujemy rozwiązania, które zapewnią lokalne korzyści typowe dla chmury publicznej

Już teraz o wyzwaniach cyfrowej transformacji z perspektywy infrastruktury IT, roli modułowości i komponowalności w zakresie możliwości optymalizacji działania firmowych środowisk IT, unikalnych możliwościach technologicznych, a także o efektach współpracy firm HPE i SUSE oraz wspólnej ofercie obu firm można przeczytać w wywiadzie, jaki magazyn ITwiz przeprowadził we wrześniu 2019 r. ze Zbigniewem Beisert, architektem rozwiązań w HPE oraz Marcinem Madeyem, szefem polskiego oddziału SUSE. Panowie udzielają odpowiedzi m.in. na takie pytania:

  • W jaki sposób projekty cyfrowej transformacji biznesu odbijają się na wymaganiach względem infrastruktury IT w firmach?
  • W jaki sposób komponowalność i modułowość rozwiązań IT wpisują się w wymagania związane z jak najwyższą efektywnością użycia zakupionego sprzętu?
  • Co różni infrastrukturę komponowalną od środowisk hiperkonwergentnych?
  • Dlaczego środowisko IT zbudowane na bazie platformy HPE Synergy i oprogramowania SUSE Enterprise Linux będzie dobrze przygotowane do dzisiejszych potrzeb wynikających m.in. z wysokiej dynamiki biznesu?

Tu link do wywiadu: https://itwiz.pl/budujemy-rozwiazania-ktore-zapewnia-lokalne-korzysci-typowe-dla-chmury-publicznej/

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No comments yet

Avatar photo
2,310 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland