Dlaczego klienci wybierają SUSE Rancher?

Share
Share

Czy masz już swoje preferowane narzędzie do zarządzania Kubernetesem?  Jeżeli jeszcze nie masz albo jeśli Twoje obecne narzędzie nie spełnia wszystkich oczekiwań, zobacz co cenią nasi klienci w rozwiązaniu SUSE Rancher. Wyniki naszej ankiety są czasami wręcz zdumiewające!

10 powtarzających się odpowiedzi naszych klientów:

  1. Klienci uwielbiają nasze darmowe szkolenia – Rancher Academy. Wspomnieli o nim prawie wszyscy uczestnicy badania. Zarządzanie Kubernetesem jest bardzo skomplikowane, więc rozpoczęcie od szkolenia jest zawsze dobrym pomysłem.
  2. Nowa wersja SUSE Rancher (2.6) pojawiła się z wieloma nowymi funkcjami – nowy interfejs webowy jest piękny i intuicyjny. Klienci uwielbiają go za wygląd i łatwość obsługi. Interfejs użytkownika typu “wskaż i kliknij” znacznie skraca czas nauki.
  3. SUSE Rancher bezproblemowo łączy się z istniejącymi klastrami Kubernetes, tymi on-premise jak i w chmurze, z usługami Active Directory do uwierzytelniania itp. Rancher to gracz zespołowy!
  4. SUSE Rancher jest naprawdę heterogeniczny, jeśli chodzi o wybór systemu operacyjnego – można go wdrożyć na SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, CentOS, Red Hat itd.
  5. SUSE Rancher radzi sobie z zarządzaniem złożonością Kubernetesa lepiej niż inne konkurencyjne rozwiązania. Rozmawialiśmy z administratorem IT, który zmagał się z jednym z naszych konkurencyjnych produktów. Następnie przetestował Ranchera i… wszystkie problemy szybko zniknęły.
  6. Nasz cennik z opłatami za węzeł jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Nie pobieramy opłat za vCore/vCPU, nie stawiamy dodatkowych warunków. Cena jest za zarządzany węzeł – to wszystko.
  7. Klienci pokochali Ranchera od samego początku. Po fuzji z SUSE klient z sektora bankowego, z którym rozmawialiśmy, czuł się jeszcze lepiej, ponieważ ma teraz za sobą większą organizację z profesjonalnym zapleczem wsparcia technicznego. Wsparcie jest przecież podstawą każdego biznesu open source.
  8. Co więcej, po fuzji z SUSE, Rancher otrzymał ogromny zastrzyk zasobów inżynieryjnych. Projekty takie jak Harvester szybko stały się już gotowymi produktami.
  9. Nasi klienci zdecydowali się na zakup SUSE Ranchera, ponieważ w ich organizacjach już wcześniej korzystano z niego. Jest to po prostu fajny produkt dostępny na GitHub i zespoły programistów go uwielbiają!
  10. To jest ostatni atut, ale jaki! Klientom podoba się otwartość Ranchera i to, że nie odbiega on od “czystego” Kubernetesa. Podzielili się z nami informacją, że inni dostawcy narzucają swoje własne wersje Kubernetesa, co według nich jest dużą wadą!
Share
(Visited 8 times, 1 visits today)
Avatar photo
1,666 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland