Centralne zarządzanie kontenerami i maszynami wirtualnymi

Share
Share

Konsekwencją wdrażania rozwiązań opartych na maszynach wirtualnych i kontenerach, poza oczywistymi zaletami takimi jak skalowalność, czy możliwość wdrażania innowacyjnych usług w chmurze, jest rosnąca złożoność środowisk IT i problemy z zarządzaniem rozbudowanym stosem technologii. 

Nową odpowiedzią na problem złożoności środowiska IT jest SUSE Harvester – otwarte rozwiązanie HCI (infrastruktura hiperkonwergentna) oparte na Kubernetesie, realizujące podejście cloud native.

SUSE Harvester umożliwia wdrażanie i zarządzanie całą pulą wykorzystywanych maszyn wirtualnych i kontenerów, w ujednolicony sposób, bez wprowadzania dodatkowej złożoności, narzucania ograniczeń czy zwiększonych kosztów.

Rozwiązuje to problem złożoności środowiska IT w przypadku stosowania wirtualizacji i konteneryzacji. Pozwala na optymalne zarządzanie dostępnymi zasobami hostów, storage’u i sieci niezależnie od ich lokalizacji i typu.

Zapraszamy 26 maja 2022 r. na webinar organizowany przez Linux Polska oraz SUSE. Zobacz jak zarządzać całym złożonym środowiskiem kontenerów i maszyn wirtualnych z SUSE Harvester.

Rejestracja: https://linuxpolska.pl/wydarzenia/stworz-infrastrukture-chmury-natywnej-z-suse-harvester 

Share
(Visited 5 times, 1 visits today)
Avatar photo
2,753 views
Rafal Kruschewski Marketing Manager, SUSE Poland