Česká republika

Rozlučte se s výpadky

Udržujte své systémy SAP v nepřetržitém provozu se SUSE

O společnosti SUSE

Společnost SUSE je světovým lídrem v oblasti inovací open source software. Spolupracuje s partnery, komunitami a zákazníky na poskytování a podpoře robustních open source řešení. Špičkový Linux, Kubernetes, kontejnery a cloud společnosti SUSE umožňují zákazníkům inovovat všude – od datových center a cloudu, po edge a ještě dále. Díky SUSE nabývá výraz „open“ opět svého původního významu, a to dává zákazníkům agilitu při řešení aktuálních inovačních výzev a svobodu vyvíjet své budoucí strategie a navazující IT systémy.

Lokální kancelář

SUSE LINUX, s. r. o.

Corso II
Křižíkova 148/34
18600 Praha 8

+420 228 885 015
obchod@suse.cz


Sledujte nás

Náš Tým

Martin Zikmund

Martin Zikmund
Technical Account Manager CZ&SK

Martin Zikmund působí v roli Technical Account Manager pro Českou a Slovensko republiku. Martin má rozsáhlé zkušenosti s návrhem softwarově definovaných infrastruktur, kontejnerových platforem, či návrhem infrastruktury pro SAP řešení.

David Vasak

David Vašák
Territory Sales Manager CZ&SK

David Vašák je zodpovědný za prodej SUSE řešení v České republice a na Slovensku. David působí v oblasti prodeje IT řešení již téměř 20 let. David působil na obchodních pozicich ve společnostech, jako jsou například Oracle či Veritas.

Reference

„Byli jsme příjemně překvapeni, jak snadné bylo přesunout naše databázové servery SAP ze systému AIX na operační systém SUSE Linux Enterprise Server. Díky výtečné detailní dokumentaci řešení SUSE bylo možné provést rychlou implementaci a hladký přechod.“

Více    

"Choosing to run our cloud infrastructure on SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications has been instrumental in building a highly efficient and robust platform that seamlessly adapts to the varying needs of our hosted SAP customers."

Více    

"SUSE Linux Enterprise Server is helping us maximize the value we get from our IT investment."

Více    

"Our first reason for choosing SUSE Linux Enterprise Server was the fact that SAP develops its software on this platform, so you are always first to get new features."

Více    

Webináře & Eventy

Mar 26th, 2020 0:34 min
Jak na vysokou dostupnost pro SAP HANA?

Registrujte se na webinář, na kterem představíme možnosti konfigurace vysoké dostupnosti pro SAP HANA. Probereme jednotlivé scénáře a jejich výhody a nevýhody (náklady, doba výpadku apod.). Součástí webináře bude i praktická ukázka fungování clusteru a simulace výpadku.

Efektivní centrální správa linuxových serverů (SUSE, Red Hat, Ubuntu)

Apr 16th, 2020 0:32 min

V rámci webináře představíme řešení SUSE Manager, které umožňuje centrálně prostřednictvím jednoho uživatelského rozhraní spravovat veškeré výše uvedené linuxove distribuce. Dostanete tak své heterogenní linuxové prostředí pod kontrolu.

Školení od GOPAS v České republice a na Slovensku

GOPAS přináší kurzy pro začínající i pokročilé správce open source operační platformy pro firemní použití na serverech i pracovních stanicích.

Školení od OKsystem v České republice

Školení produktů SUSE

Zdroje

Video

test1

Zkušenosti se zavedením kontejnerové platformy

test1

Co přináší nová verze SUSE Manager 4.1