Zaproszenie na meetup: Dostarczanie aplikacji z Kubernetes | SUSE Communities

Zaproszenie na meetup: Dostarczanie aplikacji z Kubernetes

Share
Share

Kubernetes to doskonała platforma do obsługi kontenerów. Teraz dysponuje też świetnym interfejsem dla osób tworzących aplikacje. W ciągu ostatnich dwóch lat powstało wiele projektów upraszczających wdrażanie aplikacji w kontenerach. W tym celu można też wykorzystać cieszącą się bardzo dobrą opinią platformę PaaS. 

O tym wszystkim dowiesz się na naszym pierwszym spotkaniu meetup organizowanym 26 listopada w Warszawie! Usłyszysz na nim o projektach Eirini i Quarks, z pomocą których stworzono świetny interfejs programisty do Kubernetesa i dobrą strukturalną platformę do współpracy z działem operacji IT oraz osobami zarządzającymi infrastrukturą Kubernetes. A przede wszystkim zobaczysz w akcji przygotowane przez SUSE gotowe rozwiązania – SUSE Cloud Application Platform i SUSE Container-as-a-Service Platform.

Spotkanie poprowadzą zaproszeni specjalnie do Polski na tę okazję ewangeliści SUSE od rozwiązań kontenerowych: Rob Knight, SUSE EMEA Platform and Management Technical Strategist, oraz Claudio Serrano, SUSE Cloud Solutions Architect, Cloud Application Platform Strategist.

W programie:

17:00-17:30 Rejestracja i powitalny drink

17:30-19:00 Dostarczanie aplikacji z Kubernetes według SUSE, w tym demo (prowadzenie w jęz. ang.)

19:00-19:30 Q&A oraz kilka słów o tym, gdzie można poszerzyć wiedzę o prezentowanych zagadnieniach

19:30-20:30 Czas na networking, piwo i pizzę!

Na koniec spotkania dla uważnych uczestników przygotowaliśmy nagrody: do zdobycia plecak solarny SUSE i dwa vouchery na egzamin 050-753 SLES 12 to 15 Certification Update lub 050-754 SUSE Certified Administrator in Enterprise Linux 15.

Spotkanie organizujemy dla klientów potrzebujących takich rozwiązań jak SUSE Cloud Application Platform czy SUSE Container-as-a-Service Platform.

Swój udział trzeba zgłosić na stronie wydarzenia: https://suse.regfox.com/application-delivery-with-kubernetes

Share
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No comments yet

1,577 views